Leonard WINTEROWSKI (1886 - 1927)
Lot No.228
La Bella Rosa
pastel, papier żeberkowy, 60,5 x 45 cm;
sygn. p. d.: Leonard Wintorowski / Warszawa 1922
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Leopold GOTTLIEB (1879 - 1934)
Lot No.230
Tańczący
akwarela, papier, 58 x 39 cm (w świetle oprawy),
sygn. z prawej: l. gottlieb 24
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929) i inni
Lot No.232
Pamiątka z podróży
kompozycja okolicznościowa w formie wachlarza;
olej, deska, 35 x 63 cm
Cena wywoławcza.
32 000 zł
Hans BANDI (1896 - 1973)
Lot No.234
Pejzaż z rzeką
olej, płótno, 57 x 71 cm;
sygn.: l. d.: H. Bandi 24
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Feliks Kazimierz WYGRZYWALSKI (1903-1966)
Lot No.236
Skaliste wybrzeże
olej, płótno, 55 x 73 cm;
na odwrocie potwierdzenie autentyczności
przez Teresę Wygrzywalską, córkę artysty
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Jan CYBIS (1897-1972)
Lot No.238
Róże w śląskim kuflu
olej, płótno, 55 x 46,5 cm;
sygn. l.d.: J. Cybis;
Cena wywoławcza.
50 000 zł
Franz POLEDNE (1873-1932)
Lot No.240
Na podwórzu
akwarela, gwasz, papier,
31,5 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: FRANZ / POLEDNE
Cena wywoławcza.
5 400 zł
Stanisław ŻARNECKI (1877 - 1956)
Lot No.242
Kwiaty
pastel, papier, szaro-brunatny,
62,5 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Żarnecki / 37
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)
Lot No.244
U studni
olej, tektura, 73,2 x 92,8 cm;
sygn. p.g.: Jacek Malczewski / 191229 000 zł
Cena wywoławcza.
160 000 zł
Kazimierz WEBER (1880 -?)
Lot No.246
Autoportret przy sztalugach
olej, płótno, 145 x 103 cm;
sygn. p. d.: K. PR. WEBER/ SIERPIEŃ / 1932 r.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Marcin JABŁOŃSKI (1801 - 1876)
Lot No.248
Portret męski w kontuszu
olej, płótno, 103 x 78 cm
sygn. l. d.: Jabłoński
Cena wywoławcza.
18 500 zł
Stanisław ŻUKOWSKI (1873 - 1944)
Lot No.250
Wiosenny rozlew rzeki Wiatka
olej, płótno, 64,5 x 91 cm;
sygn. l. d.: S. Żukowski Wiatka / S. Joukovsky
/ 1920
Cena wywoławcza.
60 000 zł
Antoni PIOTROWSKI (1853 - 1924)
Lot No.252
Legionista przy okopie
olej, tektura, 34 x 47 cm;
sygn. p. d.: A. PIOTROWSKI
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Wojciech KOSSAK (1847 - 1942)
Lot No.254
Jeździec
olej, płótno, 80 x 50,5 cm;
sygn. l. d.: W.K.
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Wojciech KOSSAK (1857 - 1942)
Lot No.256
Sułkowski pod piramidami
olej, płótno, 91 x 115 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak 1930
Cena wywoławcza.
53 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886 - 1955)
Lot No.258
Łapanie na lasso
olej, tektura, 54,5 x 80 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / 1939
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Wacław PAWLISZAK (1866 - 1905)
Lot No.260
Szarża
olej, płótno, 68 x 62,5 cm;
sygn. p.d.: Wacław Pawliszak 1903
Cena wywoławcza.
30 000 zł
Zygmunt LANDAU (1898 - 1962)
Lot No.262
Pejzaż z lasem
olej, tektura, 45 x 58 cm;
sygn. l.d.: Landau
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Michał DOBRIAK (1904 - 2001)
Lot No.264
Parki
olej, płótno, 140 x 110 cm;
sygn. p. d.: M. Dobriak / 1933
Cena wywoławcza.
22 000 zł
Kazimierz SICHULSKI (1879 - 1942)
Lot No.266
Huculi
olej, płótno naklejone na tekturę, 70 x 100 cm;
sygn. p.g.: Sichul
Cena wywoławcza.
35 000 zł
Aleksander RAFAŁOWSKI (1894 - 1981)
Lot No.268
Pejzaż
olej, płótno, 70,5 x 113 cm;
sygn. p. d.: A Rafałowski
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Ludomir Franciszek DYMITROWICZ (1844-1923)
Lot No.270
Sala Salomona w Pałacu Łazienkowskim
w Warszawie
gwasz, papier, 50 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: m. Lud. Dymitrowicz 1892
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Władysław BAKAŁOWICZ (1833 - 1903)
Lot No.272
Trudny wybór
olej, płotno, 65,5 x 87 cm;
sygn. p.d.
Cena wywoławcza.
39 000 zł