Feliks Kazimierz WYGRZYWALSKI (1903-1966)
Lot No.: 236
Skaliste wybrzeże
olej, płótno, 55 x 73 cm;
na odwrocie potwierdzenie autentyczności
przez Teresę Wygrzywalską, córkę artysty