Marie Nicole VESTIER
Lot No.232
Martwa natura
akwarela, tektura, 42 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Tait par Marie Nicole Vostiez
Cena wywoławcza.
14 000 zł
JAN CYBIS (1897 - 1972)
Lot No.234
Chińska figurka
olej, płótno, 72 x 91 cm;
sygn. l.d.: Cybis
Cena wywoławcza.
76 000 zł
Wojciech WEISS (1875 - 1950)
Lot No.236
Łąka
olej, płótno, 53 x 69 cm;
sygn. l. d.: WWeiss
Cena wywoławcza.
22 000 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Lot No.238
Kościół Bożego Ciała w Krakowie
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier, 97 x 67 cm;
sygn. p.d.: S. Kamocki
Cena wywoławcza.
8 700 zł
J. SIMONETTI (pocz. XX w.)
Lot No.240
Nokturn
gwasz, papier, 41 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J. Simonetti
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Stanisław GIBIŃSKI (1882 - 1971)
Lot No.242
Rybak z wieciężem
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
48,5 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: S. Gibiński
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)
Lot No.244
Gęślarka
olej, tektura, 99 x 69 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman / 1922
Cena wywoławcza.
48 000 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)
Lot No.246
Powrót
akwarela, gwasz, papier, 20 x 29,5 cm;
sygn. l.d.: J Malczewski (ołówkiem);
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Marek ŻUŁAWSKI (1908 - 1985)
Lot No.248
Czerwony pokój
olej, płótno 60,5 x 45 cm;
sygn. p. g.: Marek Z
Cena wywoławcza.
11 500 zł
Irena WEISS (ANERI) (1888 - 1981)
Lot No.250
Kapliczka wśród drzew
olej, tektura, 44 x 60 cm;
sygn. l. d.: Aneri / 19
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Edmund CIECZKIEWICZ (1872 - 1958)
Lot No.252
Pejzaż z wierzbami
olej, sklejka, 32 x 39,5 cm;
sygn. l. d.: Edmund Cieczkiewicz
Cena wywoławcza.
2 400 zł
Stanisław KAMOCKI (1875 - 1944)
Lot No.254
Pejzaż ze snopami
olej, tektura, 35 x 50 cm;
sygn. p.d.: SKamocki
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)
Lot No.256
Ucieczka Maryny Mniszchówny
z synem Dymitrem;
olej, płótno, 50 x 75 cm;
sygn. p. d.: L Wyczółkowski / 1882 Warszawa
Cena wywoławcza.
100 000 zł
Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873 - 1951)
Lot No.258
Piwonie
olej, płótno, 54 x 65 cm;
sygn. p. d.: W. Terlikowski 17
Cena wywoławcza.
29 000 zł
Jan CYBIS (1897 - 1972)
Lot No.260
Martwa natura I
olej, płótno, 81 x 100,5 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis
Cena wywoławcza.
137 000 zł
Stanisław JANOWSKI (1866 - 1942)
Lot No.262
Dworek w Stratyniu
30,5 x 47 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Wincenty WODZINOWSKI (1866 - 1940)
Lot No.264
Góralki
olej, tektura, 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: W.Wodzinowski
Cena wywoławcza.
8 500 zł
Fryderyk PAUTSCH (1877 - 1950)
Lot No.266
Święto Jordanu - studium
[Święto huculskie];
olej, tektura, 101 x 71,5 cm;
sygn. l. d.: FPautsch 909.
Cena wywoławcza.
60 000 zł
Józef KRZESZ-MĘCINA (1860 - 1934)
Lot No.268
Usia
olej, tektura, 34 x 24,5 cm;
sygn. l. g.: J. Męcina-Krzesz / XI/904
Cena wywoławcza.
2 800 zł
CANUTUS (XVIII w.)
Lot No.270
Portret Maksymiliana Gottloba, 1754
olej, płótno dublowane, 81 x 65 cm
na odwrocie transfer oryginalnego napisu:
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Jan RUBCZAK (1884-1942)
Lot No.272
Pejzaż z południa Francji
olej, sklejka, 158 x 103,5 cm
sygn. p. d.: J. Rubczak / 1930 - późniejsza
Cena wywoławcza.
40 000 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875 - 1961)
Lot No.274
Portret prezydenta Ignacego Mościckiego
olej, tektura, 102 x 71 cm;
sygn. z prawej: AKarpiński War
Cena wywoławcza.
60 000 zł
Malarz nieokreślony,holenderski,ok.poł. XVIw.
Lot No.276
Portret młodej kobiety
olej, deska dębowa, 26 x 20 cm;
na odwrocie nr: 78. oraz 255
Cena wywoławcza.
6 500 zł