Edward HARTWIG (1909 - 2003)
Lot No.101
Brama Krakowska w Lublinie
fotografia czarno-biała, brom, papier,
36,8 x 27 cm;
sygn. p. d.: EHartwig(ołówkiem)
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Edward HARTWIG (1909 - 2003)
Lot No.103
Widok na Zamek w Lublinie
fotografia czarno-biała, brom, papier, 39 x 28 cm;
sygn. p. d.: EHardwig
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Paul Émile DESTOUCHES (1794-1874)
Lot No.105
Sceny rodzajowe z dziećmi - 5 prac
litografia, podmalowana akwarelą, papier,
23 x 16,5 cm;
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Adam BUNSCH (1896 - 1969)
Lot No.107
Główka dziecka
drzeworyt barwny, papier,
18 x 15,4 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
600 zł
Antoni UNIECHOWSKI (1903 - 1976)
Lot No.109
Na trasie kolejki wąskotorowej
Warszawa - Konstancin
piórko, tusz, papier, 28 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A.U
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Zygmunt MENKES (1896 - 1986)
Lot No.111
Motyw z Sanary sur Mer
ołówek, papier, 13 x 20 cm (w świetle oprawy),
sygn. p. d.: Sanary S Muer / Menkes
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Stanisław KAMOCKI (1875 - 1944)
Lot No.113
Pejzaż
kredki, papier, 15,5 x 19 cm (w świetle oprawy)
Praca pochodzi ze spuścizny po artyście.
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Katarzyna LIBROWICZ (ur. 1912)
Lot No.115
Portret dziecka
ołówek, papier, 20 x 22,5 cm;
sygn. p .d.: K. Librowicz
Cena wywoławcza.
1 500 zł
MANÉ-KATZ - Emmanuel KATZ (1894 - 1962)
Lot No.117
Popiersie mężczyzny
węgiel, papier, 65 x 50 cm;
sygn. p. g.: Mane Katz / 29
Cena wywoławcza.
10 500 zł
Nikifor KRYNICKI (1898 - 1965)
Lot No.202
Motyw miejski z kościołem
akwarela, gwasz, papier, 20,8 x 14,3 cm
(w świetle oprawy);
u dołu napis: NOWASPWIESROSYTASEŁO
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Wojciech WEISS (1875 - 1950)
Lot No.204
Szkic śpiącej kobiety
akwarela, papier żeberkowy,
26,3 x 22,7 (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW (monogram wiązany, ołówkiem)
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Tymon NIESIOŁOWSKI (1882 - 1965)
Lot No.206
Nad stawem
akwarela, papier,
22,5 x 31 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Lot No.208
Rafael
gwasz, papier, 47,5 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Z. STRYJEŃSKA; u dołu napis:
RAFAEL
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Zygmunt LANDAU (1898 - 1962)
Lot No.210
Scena we wnętrzu
olej, płyta pilśniowa,
41,5 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Landau; na odwrocie napis: 1958
Cena wywoławcza.
4 800 zł
Czesław RZEPIŃSKI (1905 - 1995)
Lot No.212
W kabarecie
gwasz na podrysowaniu ołówkiem,
papier, 31 x 23 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916 - 1992)
Lot No.214
Kościółek Czerniakowski, 1976
olej płótno, 56,5 x 72 cm;
sygn. u dołu : W. Zakrzewski;
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Henryk SIEMIRADZKI (1843 - 1902)
Lot No.216
Bachantka [Rzymianka]
olej, płótno,
61 x 45 cm;
Cena wywoławcza.
95 000 zł
Józef KWIATKOWSKI (? - 1923)
Lot No.218
Morze o zachodzie słońca
olej, płótno naklejone na tekturę, 28,5 x 65 cm;
sygn. p. d.: Józef Kwiatkowski / 1909 r. Paris
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Wojciech KOSSAK (1856 - 1942)
Lot No.220
Lwowskie Orlątko
olej, tektura, 33 x 27 cm;
sygn. p. d.: Wojciech Kossak / 1929;
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886 - 1955)
Lot No.222
Zaloty ułańskie
olej, tektura, 40 x 30 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak / 1933
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Adam SETKOWICZ (1876 - 1945)
Lot No.224
Na saniach
olej, płótno naklejone na tekturę, 48,5 x 96 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Leonard WINTEROWSKI (1886 - 1927)
Lot No.226
Przed bitwą - sztab dowodzenia
olej, płótno, 105 x 195 cm;
sygn. p. d.: Leonard Wintorowski/ Warszawa 1924
Cena wywoławcza.
35 000 zł
Wojciech KOSSAK (1856 - 1942)
Lot No.228
Pod Stoczkiem
olej, płótno, 85 x 146 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak / 1934
Cena wywoławcza.
170 000 zł