Michał BYLINA (1904 - 1982)
Lot No.229
Stajenny z końmi
akwarela, papier, 16,8 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: MB / 1930
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Lot No.231
Wizja Napoleona w trakcie odwrotu
spod Moskwy;
olej, płótno dublowane 95,5 x 145,5 cm;
Cena wywoławcza.
35 000 zł
Aleksander LASZENKO (1883 - 1944)
Lot No.233
Wieczór w Kairze
olej, tektura, 51 x 71 cm;
sygn. l. d.: A. Laszenko.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Carl SUHRLANDT (1828 - 1919)
Lot No.235
Powrót z miasteczka
olej, płótno, 64 x 96 cm;
sygn. l. d.: C. Suhrandt
Cena wywoławcza.
40 000 zł
Jan BERGER (1886- ?)
Lot No.237
Pejzaż zimowy
olej, sklejka, 55 x 69,5 cm;
sygn. l. d.: Jan Berger
Cena wywoławcza.
5 600 zł
GROCHOLSKI Stanisław (1858-1932)
Lot No.239
Odczynianie uroku, przed 1888 r.
olej,płótno dublowane, 118 x 157 cm
sygnowany p. d.: St. Grocholski
Cena wywoławcza.
40 000 zł
Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897 - 1988)
Lot No.241
Portret kobiety
olej, płótno, 74 x 57 cm;
sygn. z lewej: H. Rudzka-Cybisowa
Cena wywoławcza.
12 500 zł
Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)
Lot No.243
Portret dziewczyny
olej, sklejka, 24,5 x 16, 5 cm
sygn. p. g.: Wlasimil Hofman
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Leonard WINTEROWSKI (1886 - 1927)
Lot No.245
Akt
olej, płótno, 56 x 31 cm;
sygn. l. d.: 1898 L. Winterowski
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Bronisław Ludwik OLSZEWSKI (1874 - 1959)
Lot No.247
Portret mężczyzny
olej, płótno, 43 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: B. OLSZEWSKI
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Karol MILLER (1835 - 1920)
Lot No.249
Portret kobiety
olej, płótno, 116 x 87 cm;
sygn. p. d.: K Miller / Warszawa / 1873.
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Jerzy POTRZEBOWSKI (1921 - 1974)
Lot No.251
Portret damy w sukni balowej
olej, płótno, 183,5 x 138 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski / 1953 / KRAKÓW;
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Wiktor KORECKI (1890 - 1980)
Lot No.253
Rybak z fajką
olej,tektura, 34 x 24,5 cm;
sygn. l. d.: W. KORECKI
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Stanisław FABIJAŃSKI (1865 - 1947)
Lot No.255
Widok klasztoru Norbertanek
na Zwierzyńcu pod Krakowem
od Dębnik zza Wisły;
olej, płótno, 72,5 x 131 cm;
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Irena WEISS - ANERI (1888 - 1981)
Lot No.257
Pejzaż
olej, tektura, 58,5 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Aneri
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Mieczysław Korwin PIOTROWSKI (1869 - 1930)
Lot No.259
Dworek
olej, tektura, 51 x 68 cm;
sygn. l. d.: M. K. Piotrowski
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Mieczysław SZCZERBINSKI (1900? - 1981)
Lot No.261
Martwa natura z mimozami
pastel, papier naklejony na tekturę, 36 x 100 cm;
sygn. p. d.: M.Szczerbiński
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Rafał MALCZEWSKI (1892 - 1965)
Lot No.263
Kwiaty
akwarela, papier, 63,5 x 36 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Rafał Malczewski (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875 - 1961)
Lot No.265
Żółte róże w wazonie
olej, tektura, 50 x 69 cm;
sygn. u dołu: A. Karpiński
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Andrzej STOPKA (1904 - 1973)
Lot No.267
Stary człowiek
olej, tektura, 74 x 58,5 cm;
sygn. l. g.: czerwona "stopka" (gmerk artysty)
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Henryk BERLEWI (1894 - 1967)
Lot No.269
Portret kobiety
pastel, papier, 68 x 45 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: H. Berlewi
Cena wywoławcza.
75 000 zł
Bartholomeus SPRANGER (1546-1611) - krąg
Lot No.271
Alegoria sztuk
olej, płótno, 148 x 110 cm;
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Maria Otto PORSCHE (1858-1931)
Lot No.273
Martwa natura z owocami
olej, płótno, 103 x 100 cm;
sygn. l. d.: MPorsche
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Malarz nieokreślony, włoski, pocz. XVI w.?
Lot No.275
Pokłon Trzech Króli
tempera, deska, 41,7 x 31,7 cm;
Cena wywoławcza.
57 000 zł