Stanisław FABIJAŃSKI (1865 - 1947)
Lot No.: 255
Widok klasztoru Norbertanek
na Zwierzyńcu pod Krakowem
od Dębnik zza Wisły;
olej, płótno, 72,5 x 131 cm;