Lot No.
701
Maselnica secesyjna
Niemcy, Norymberga, "OSIRIS" Zinngiesserei,
Walter Scherf und Co, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
900 zł
Joseph DANTZELL (1807- 1877)
Lot No.703
Plakieta ze sceną napoleońską
brąz, odlew; 13,3 x 24,8 x 2 cm;
Francja, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 100 zł
Lot No.
705
Laska z kościaną rączką
drewno, kość, srebro pr. 800, metal; dł. 98 cm;
Niemcy, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Lot No.
707
Para kandelabrów 4-świecowych
marmur, brąz patynowany;
wys. 67 cm, podstawy 15,5 x 15,5 cm;
Francja?, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Lot No.
709
Szkatułka na przybory do szycia
czeczota orzechowa, jedwab, tafla lustrzana,
masa perłowa, srebro złocone, stal;
10,5 x 27 x 19 cm; Francja, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Guillaume de L'ISLE (1675 - 1726)
Lot No.711
Mapa Artois i okolic
miedzioryt kolorowany na papierze żeberkowanym;
arkusz 54,8 x 66,5 cm, płyta 51 x 61,2 cm;
Amsterdam, wyd. Iean Covens, ok. 1720.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Lot No.
713
Album "Les colonies franćaises"
o artystycznej typografii, ilustrowany przez
znanych artystów czynnych w Paryżu w 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Lot No.
715
Oficerski nowy miecz wojskowy
"Shin-gunt"
Francja, Klingenthal, Coulaud 7 C.
Pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
5 300 zł
Lot No.
717
Kordelas myśliwski.
Cesarstwo Niemieckie. Solingen, Weyersberg,
Kirscbaum und C. Koń. XIX / pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 700 zł
Lot No.
719
Pistolet kapiszonowy, dwulufowy,
podróżny; stal, drewno.
Dług. całk. - 240 mm.Anglia,
Birmingham. II ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Lot No.
721
Zegar kominkowy z figurą mężczyzny
w kapeluszu z piórami; brąz złocony,
mosiądz, emalia; 46,5 x 36 x 13,5 cm; Francja,
Paryż, firma Rollin, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Lot No.
723
Zegar kominkowy z postacią Orfeusza
brąz złocony, emalia; wys. 53,5 cm,
szer. 35,5 cm, głęb. 13 cm; Francja, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Lot No.
727
Obramowanie kominka
mosiądz, blacha żelazna; 145 x 85 x 5 cm;
Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Lot No.
729
Słupek-gerydon
alabaster, wys. 110 cm, średn. podst.
ca 37 cm, blat 32 x 27 cm; Włochy, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Lot No.
731
Żyrandol 5-ramienny
drewno orzechowe, metal niklowany, tafla lustrzana;
Europa Zachodnia, 2 tercja XX w.awia, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
2 400 zł
Lot No.
733
Lustro ścienne
drewno lipowe, snycerka, złocenie;
wys. 110 cm, szer. 60 cm, głęb. ca 6 cm;
Austro-Węgry? 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Lot No.
801
Stolik pomocniczy do gry i robótek
w stylu eklektycznym; konstrukcja - sosna;
fornir - mahoń; wys 77 x 57,6 x 39 cm;
blat po rozłożeniu - 78 x 57,6 cm;
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Lot No.
803
Stół w stylu Ludwika Filipa
Konstrukcja i fornir - mahoń;
75,4 x 59,5 x 89 cm; Polska, ok. 1860- 1880
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Lot No.
805
Biblioteka w stylu Ludwika Filipa
konstrukcja - sosna; fornir - mahoń;
190 x 93,5 x 49 cm; Polska, ok. 1880
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Lot No.
807
Krzesła w stylu gdańskim - 6 szt.
Konstrukcja - dębina; 114 x 45,5 x 48 cm;
Polska Połnocna, Gdańsk (?), 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Lot No.
809
Stolik pomocniczy
w stylu klasycystycznym;
konstrukcja - sosna, olcha; fornir - mahoń;
74 x 35,5 x 40,8 cm; Europa Środkowa, pocz. XIX w.
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Lot No.
811
Zestaw mebli w stylu klasycystycznym
Europa Środkowa, Polska?,
sekretera, komoda i stoł, ok. poł. XIX w.,
para foteli, 1 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
38 000 zł
Lot No.
813
Cztery krzesła
w stylu późnego biedermeieru;
Konstrukcja - buczyna; fornir - orzech;
92 x 48,5 x 53 cm; Polska (?), ok. 1840.
Cena wywoławcza.
2 800 zł