Jan SZANCENBACH (1928-1998)
Lot No.307
Pejzaż norweski z łódką, 1997
olej, płótno; 85 x 100 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 20 000 - 25 000 zł
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 20 000 - 25 000 zł
17 000 zł
Sara ILIA (ur. 1995)
Lot No.310
In between (III), 2021
olej, płótno; 100 x 100 cm;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
7 000 zł
Stanisław BAJ (ur. 1953)
Lot No.316
Portret matki, 2010
węgiel, papier; 29 x 21 cm
sygn. p. d.: S.Baj 31.I.2010
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
sygn. p. d.: S.Baj 31.I.2010
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
2 400 zł
Stanisław BAJ (ur. 1953)
Lot No.317
Portret matki
węgiel, papier; 29 x 21 cm
sygn. p. d.: S.Baj 20.II.2009
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
sygn. p. d.: S.Baj 20.II.2009
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
9 000 zł
Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Lot No.319
Scena historyczna, ok. 1955
tusz, pędzel, gwasz, papier; 26,8 x 35,8 cm;
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein / 1955-56 ? (ołówkiem).
Ze spuścizny po Profesor Jadwidze Staniszkis
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
4 300 zł
WITOLD-K (UR. 1932)
Lot No.322
P-74-2926 - 2008
akryl, płótno; 41 x 31 cm;
sygn. p.d.: Witold - K - 08;
estymacja: 23 000 - 28 000 zł
sygn. p.d.: Witold - K - 08;
estymacja: 23 000 - 28 000 zł
22 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Zofia ŻEBROWSKA (1911-?)
Lot No.337
Martwa natura
olej, płótno; 70 x 60 cm;
sygn. p. d.: Z Żebrowska.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
sygn. p. d.: Z Żebrowska.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Malarz nieokreślony, 2 poł. XX w.
Lot No.339
Senne marzenie
olej, płótno; 97 x 77 cm.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Maksymilian KREUTZ-MAJEWSKI (ur. 1966)
Lot No.341
Abstrakcja 4, 2024
technika mieszana, płyta; 80 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: MAKSYMILIAN / KREUTZ - MAJEWSKI / 2024/4.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Otto AXER(1906 - 1983)
Lot No.342
Bez tytułu, 1972
piórko, tusz, papier; 35 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d. axer 72;
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
sygn. i dat. p. d. axer 72;
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
1 000 zł
MARC CHAGALL (1887-1985)
Lot No.343
Obwoluta albumu: Chagall. Lithograph 1, 1960
litografia barwna, papier; 30 x 51,5 (w świetle passe-partout).
Grafika była obwolutą do albumu wydanego przez Andre Saureta w 1960 w Monte Carlo. Grafika odbi
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
NATALIA LL (NATALIA LACH-LACHOWICZ) (1937-202
Lot No.344
Sztuka konsumpcyjna, 1972
fotografia barwna, papier fotograficzny; 30 x 40 cm;
sygn. i dat. l. d.: NATALIA LL 1972. 27/35, odbitka autorska.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
9 000 zł
Emmanuel KATZ (zw. Mané-Katz) (1894-1962)
Lot No.345
Widok miejski, 1961
gwasz, karton; 29,5 x 23 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 2000-2400 zł
estymacja: 2000-2400 zł
Barbara GAWDZIK-BRZOZOWSKA (1927 - 2010)
Lot No.347
Eulalia, 2003
tusz, kredka, papier; 36 x 60 cm;
opisana l. d.: "Eulalia" (ołówkiem), sygn. i dat. p. d.: B.Gawdzik 03 (ołówkiem).
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
estymacja: 2 200 - 2 600 zł