Malarz nieokreślony, XVIII w.
Lot No.2
Podwórze dworskie z ptactwem
według: Melchiora de HONDECOETERA (1636-1695)
olej, płótno dublowane; 91 x 123 cm;
estymacja: 40 000 - 50 000 zł
estymacja: 40 000 - 50 000 zł
38 000 zł
Franciszek KOSTRZEWSKI (1826-1911)
Lot No.16
Nad rzeką, 1875
akwarela, gwasz, papier; 34 x 48,5 cm w świetle oprawy;
sygn. i dat. p. d.: F. Kostrzewski 1875.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
5 000 zł
Charles George LEWIS (1808-1880), według Edwin Henry LANDSEER (1802-1873)
Lot No.21
Młodzieniec na koniu
miedzioryt, miedzioryt punktowy, papier; 59 x 70 cm (odcisk płyty),
68 x 78 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
estymacja: 2 500 - 3 400 zł
estymacja: 2 500 - 3 400 zł
1 900 zł
Ernest Meissonier (1815-1891), G. Chauvet
Lot No.26
Ordre urgent
heliograwiura, papier; 23,5 x 32 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Meissonier, poniżej l. d.: E. Meissonier pin, p. d.: Photograviure G. Chauvet
estymacja: 900 - 1 000 zł
estymacja: 900 - 1 000 zł
800 zł
Vladimir FAVORSKY
Lot No.30
Ilustracja bajki
akwaforta, papier; 13 x 10 cm;
sygn. p. d.: WF
estymacja: 600 - 700 zł
sygn. p. d.: WF
estymacja: 600 - 700 zł
500 zł
Malarz nieokreślony
Lot No.31
Kocia rodzina, 1962
piórko, tusz?, serigrafia kolorowana?, papier; 31 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. słabo czytelna.
estymacja: 400 - 500 zł
estymacja: 400 - 500 zł
400 zł
Lidia OLECZEK (ur. 1969)
Lot No.45
Lirogon, 2007
brąz patynowany, szkło, wys. 90 cm;
sygn.: Lidia Oleczek.
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
sygn.: Lidia Oleczek.
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
1 000 zł
Clement A. MASIER (1847-1932)
Lot No.47
Głowa jelenia
brąz, podstawa kamienna; wym. całk. 46,7 x 18,2 x 34 cm, wys. głowy 36,5 cm;
sygn. z tyłu: "Masier".
estymacja: 1 700 - 2 000 zł
sygn. z tyłu: "Masier".
estymacja: 1 700 - 2 000 zł
1 300 zł
Carl HENCKEL (XIX/XX w.)
Lot No.48
Ranny bizon
brąz patynowany, 28 x 48 x 23 cm;
sygn. na podstawie CARL HENCKEL, na spodzie nr: 26064 oraz Bx / III
estymacja: 3 000 - 5 000 zł
estymacja: 3 000 - 5 000 zł
2 000 zł