Malarz nieokreślony, XVIII w.
Lot No.281
Święta Rodzina ze św. Elżbietą
i św. Janem;
olej, płótno, 109 x 79 cm;
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski
Lot No.283
Śpiący Kupidyn
olej, płótno, 71 x 99 cm
Cena wywoławcza.
35 000 zł
Malarz flamandzki, XVIII w.
Lot No.285
Scena rodzajowa w zatoce morskiej (?)
z załadunkiem bydła na prom
olej, deska 34,5 x 46 cm;
Cena wywoławcza.
70 000 zł
Malarz nieokreślony, XVII w.
Lot No.287
Chrystus ukrzyżowany z przedstawieniem
Matki Boskiej, św. Jana
i klęczącym donatorem;
olej, deska, 108 x 50 cm; (forma nieregularna)
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Malarz nieokreślony, holenderski, XVII w.
Lot No.289
Nokturn morski
olej, deska (parkietowana),
47,5 x 64,5 cm;
Cena wywoławcza.
39 000 zł
Wacław SZCZEBLEWSKI (XIX/XX w.)
Lot No.401
Gwiżdżący chłopiec
brąz patynowany sproszkowaną miedzią,
wys. 41 cm.; sygn. na podstawie:
V. Szczeblewski 1889
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Mathurin MOREAU (1822 - 1912)
Lot No.403
Bachantka
Brąz patynowany,
wys. 56 cm (z bazą z ciemnozielonego marmuru)
Cena wywoławcza.
21 000 zł
W. ŚWIĘCKI
Lot No.405
Stefan Czarniecki
Stop metali (głównie cyna),
wys. 34 cm. Sygn. na kwadratowej podstawie:
MODELOWAŁ W. ŚWIĘCKI
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Artysta nieokreślony, polski, 2 ćw. XX w.
Lot No.407
Dziewczynka z zającem
drewno, wys. 23 cm.
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Lot No.
409
Madonna z Dzieciątkiem
Drewno lipowe polichromowane
(obecna polichromia XIX w.); wys. 117 cm.
Śląsk, 1. ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Lot No.
411
Madonna z Dzieciątkiem
Drewno lipowe polichromowane
(obecna polichromia wtórna); wys. 123 cm.
Małopolska (?), ok. 1700
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Lot No.
413
Madonna Apokaliptyczna
Alabaster, wtórna polichromia (XIX-XX w.);
wys. 20 cm. Lwów lub Śląsk, 1 ćw. XVII w.
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Lot No.
501
Łódka
szkło różowe, prasowane, częściowo szlifowane
wym.: 10,5 x 23,5 x 13,1 cm;
Polska, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
600 zł
Lot No.
503
Szklanka
szkło bezbarwne, szlifowane, lazura srebrowa,
listr fioletowy, malowany farb. emaliowymi, złocenia;
Czechy. XX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Lot No.
505
Serwis szklany do ponczu:
beczka z nakrywą, taca i łyżka wazowa
szkło opalowe, szlifowane, złocenia na białej emalii;
Czechy, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Lot No.
507
6 kieliszków do wina reńskiego
na zielonych trzonach i stopach;
szkło bezbarwne i zielone, giloszowane, XX w.
Cena wywoławcza.
600 zł
Lot No.
509
Wazon
sygn. trawiona: "Gallé"; Francja,
firma Emila Gallé, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza.
22 500 zł
Lot No.
511
Wazon dekoracyjny
z kobietą wśród fal;
Francja, Paryż, ceramika autorska, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Lot No.
513
Dzbanek
z dekoracją kwiatami zielnikowymi;
Miśnia, około 1760-1770
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Lot No.
515
Filiżanka ze spodkiem,z niezapominajkami
Porcelana, farby naszkliwne;
Miśnia, lata 1774 - 1814
Cena wywoławcza.
700 zł
Lot No.
517
Serwis do kawy, model Maria,
z gałązkami jeżyny;
Niemcy, Selb (Bawaria), wytwórnia Rosenthal,
lata 30./40. XX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
Lot No.
521
Waza do ponczu z podstawą
- z wedutą i herbem; Niemcy, Moabit-Berlin,
wytwórnia Friedricha Adolfa Schumanna,
ok. poł. XIX w. (po 1851)
Cena wywoławcza.
8 000 zł