Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875 - 1944)
Lot No.233
Cerowanie dywanu
olej, sklejka, 25 x 38 cm;
sygn. p. d.: F.M. Wygrzywalski
Cena wywoławcza.
14 500 zł
Kazimierz POCHWALSKI (1855 - 1940)
Lot No.235
Portret kobiety
pastel, papier kremowy, 48 x 39 cm;
sygn. l. d.: K. Pochwalski
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)
Lot No.237
Portret młodej kobiety z różą, 1909
olej, tektura, 72,5 x 91,5 cm;
sygn. l. d.: J Malczewski 1909
Cena wywoławcza.
280 000 zł
Franz ONDRUSEK (1861 - 1932)
Lot No.239
List
olej, płótno, 63 x 47 cm;
sygn. p. d.: F ONDRUSEK / ...
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Ignacy ZYGMUNTOWICZ (1875 - 1947)
Lot No.241
Pejzaż zimowy z dzikami
olej, płótno, 77 x 112 cm;
sygn. l. d.: I. Zygmuntowicz
Cena wywoławcza.
17 000 zł
KOLEKCJA
Lot No.243
Z RODZINY HABSBURGÓW
a) W. Kossak "Arcyksiążę Karol Stefan
Habsburg z żoną Marią Teresą w parku zamkowym"
b) W. Kossak "Wyjazd sankami z Parku Żywieckiego"
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Lot No.245
Przedwiośnie
olej, tektura, 68 x 56 cm;
sygn. l. d.: St. Kamocki
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Malarz nieokreślony, XX w.
Lot No.247
Zaułek
olej, płótno, 65,5 x 41,5 cm;
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Władysław JAHL (1886 - 1953)
Lot No.249
Polowanie w Bachivilliers
olej, tektura, 21,5 x 33 cm;
sygn. p. d.: Jahl
Cena wywoławcza.
4 700 zł
Julian FAŁAT (1853 - 1929)
Lot No.251
Bociany, ok. 1910
olej, sklejka, 50 x 140 cm;
sygn. p. d.: jFałat. Osiek
Cena wywoławcza.
125 000 zł
Antoni PIOTROWSKI (1853 - 1924)
Lot No.253
Kobieta w krakowskim stroju
olej, sklejka, 54,5 x 75 cm;
sygn. p. d.: A. Piotrowski 903
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Kazimierz SICHULSKI (1879 - 1942)
Lot No.255
Huculi
olej, płótno naklejone na tekturę, 70 x 100 cm;
sygn. p.g.: Sichul
Cena wywoławcza.
28 000 zł
Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891 - 1951)
Lot No.257
Akt kobiety
olej, sklejka, 35 x 48,5 cm;
sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Stanisław CZAJKOWSKI (1878 - 1954)
Lot No.259
Jesienią w parku
olej, płótno, 72 x 115 cm;
sygn. p. d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI
PARYŻ 1912;
Cena wywoławcza.
44 000 zł
Edouard ANSEN-HOFMANN (1820 - 1904)
Lot No.261
Gra w kości
olej, płótno, 70 x 100 cm;
sygn. l. d.: E. Ansen Hofmann;
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Władysław POCHWALSKI (1861 - 1924)
Lot No.263
Portret kobiety
olej, płótno, 65,5 x 50 cm;
na odwrocie napis: Malował / prof Władysław
Pochwalski / 1860 - 1924
Cena wywoławcza.
6 800 zł
Malarz nieokreślony, XVII w.
Lot No.265
Salome z głowa św. Jana
olej, płótno, 67 x 54 cm;
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Adam STYKA (1890 - 1959)
Lot No.267
Widok na zatokę
olej, tektura, 35 x 27 cm;
sygn. p. d.: ADAM / STYKA
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Adam STYKA (1890 - 1959)
Lot No.269
Ulica targowa w arabskim mieście
olej, tektura, 19 x 24 cm;
sygn. p. d.: ADAM / STYKA
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Roman BRATKOWSKI (1869 - 1954)
Lot No.271
Na lagunie weneckiej
olej, tektura, 35 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R. Bratkowski
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Gertruda STAATS (1859 - 1938)
Lot No.273
Pejzaż leśny ze strumieniem i chatą
olej, deska, 79,45 x 58,5 cm;
sygn. p. d.: G. Staats
Cena wywoławcza.
24 500 zł
Herman SCHNEE (1840 - 1926)
Lot No.275
W lesie
olej, płótno, 111,5 x 99 cm;
sygn. p. d.: H. Schnee / 71 lub (91)
Cena wywoławcza.
12 500 zł
Konrad DIELITZ (1845 - 1933)
Lot No.277
Storczyki
olej, płótno, 61,5 x 50,5 cm;
sygn. p. g.: K. Dielitz 16.
Cena wywoławcza.
22 000 zł
P. Le BRUN (1802 - 1879)
Lot No.279
Dziecko z barankiem
olej, płótno, 62,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: P. Le Bun / 1850
Cena wywoławcza.
42 000 zł