Leszek RÓZGA (1924-2015)
Lot No.351
Frasobliwy, 1965
akwaforta, papier; 9,8 x 5,3 cm (wymiar kompozycji), 17 x 10 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu: Frasobliwy akwaforta -e.a.- LeszekRózga / 1965
estymacja: 400 - 500 zł
estymacja: 400 - 500 zł
300 zł
Bronisław LINKE (1906-1962)
Lot No.352
Taniec, 1962
tusz, papier; 33 x 24,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: BWLinke 1962.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
4 600 zł
Barbara GAWDZIK-BRZOZOWSKA (1927-2010)
Lot No.353
Eulalia, 2003
tusz, kredka, papier; 36 x 60 cm;
opisana l. d.: "Eulalia" (ołówkiem), sygn. i dat. p. d.: B.Gawdzik 03 (ołówkiem).
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Artur TURALSKI [TURAL] (ur. 1949)
Lot No.355
Bez tytułu, 1999
tusz, papier; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. g. śr.: ART.TURAL / 1999 (podkreślone).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Lot No.357
Lato, 2000
pastel suchy, papier; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. l. g.: ART.TURAL / LATO 2000 Z.
estymacja: 1 600 - 2 000 zł
estymacja: 1 600 - 2 000 zł
B. MARTYŃCZUK, XXI w.
Lot No.358
Migracja, 2017
akryl, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. l. d.: MARTYŃCZUK B 2017 (cyrlicą);
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
3 600 zł
Magda BENEDA (ur. 1962)
Lot No.359
Moje miasto, 2003
akryl, płyta pilśniowa; 100 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: M. Beneda, opisany l. d.: moje miasto;
estymacja: 8 500 - 10 000 zł
estymacja: 8 500 - 10 000 zł
Antoni CYGAN (ur. 1964)
Lot No.361
Scena w parku, 1988
olej, płótno; 70 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: ACygan 1988.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
4 700 zł
Stanisław Jerzy SUDER (1951-2015)
Lot No.363
Las
olej, płyta; 11,5 x 9,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: S.J.Suder (ołówkiem);
estymacja: 700 - 800 zł
estymacja: 700 - 800 zł
Lech KOŁODZIEJCZYK (ur. 1953)
Lot No.365
Zachód słońca, 1995
olej, płótno; 93 x 50,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: 95 / LK (monogram wiązany);
estymacja: 4 200 - 4 800 zł
estymacja: 4 200 - 4 800 zł
Magdalena CHMIELEK (ur. 1992)
Lot No.367
Tropics VIII, 2022
olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: M. Chmielek;
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
sygn. p. d.: M. Chmielek;
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Piotr T. RZECZKOWSKI (ur. 1955)
Lot No.501
Baletnica, 2023
brąz, podstawa granitowa; wys. całkowita 59 cm, wys. podstawy: 26 cm;
sygn. na sukience PR;
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
sygn. na sukience PR;
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.503
Paw
brąz patynowany; 28 x 38 cm;
sygn. z tylu na ogonie: BCHROMY.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Arik LEVY - proj (?), LASVIT (zał. 2007)
Lot No.505
[Crystal Rock] Wazon dekoracyjny
w formie kubizujący; szkło przezroczyste w kolorze niebieskim; wys. 16,5 cm;
Czechy, XXI w.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Czechy, XXI w.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Gaetano SCIOLARI, XX w.
Lot No.506
Lampa wisząca sześcioświecowa
metal, plastik, tworzywo sztuczne; wys. 77 cm, średn. 35 cm.
Włochy, 2 poł. XX w.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
Włochy, 2 poł. XX w.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
1 700 zł