Nastazja STANISZEWSKA
Lot No.305
Z cyklu Pone me ut, 2022
technika mieszana, akryl, olej, płótno; 150 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: Z cyklu "Pone me ut" / 03.2022, Kraków / Nastazja Staniszewska / monogram wiąz
estymacja: 16 000 - 19 000 zł
estymacja: 16 000 - 19 000 zł
35 000 zł
Łukasz BREITENBACH (ur. 1988)
Lot No.308
Burza, 2021
olej, płótno; 30 x 40 cm;
sygn. l. d..: BREITENBACH.
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
sygn. l. d..: BREITENBACH.
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
1 700 zł
Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)
Lot No.326
Twarz, 1988
węgiel, pastel, papier; 34,5 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: 16 FBS [monogram wiązany] 88 / W (w okręgu).
estymacja: 16 000 - 20 000 zł
estymacja: 16 000 - 20 000 zł
14 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Sylwester AMBROZIAK (ur. 1971)
Lot No.331
Bez tytułu, 1995
ołówek, papier; 21 x 30,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: AMBROZIAK 95.
estymacja: 800 - 1 000 zł
estymacja: 800 - 1 000 zł
700 zł
Aleksander ROSZKOWSKI (ur. 1961)
Lot No.333
Postać bez głowy, 1989
pastel, węgiel, kredka, papier; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: A.Roszkowski 89;
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
2 400 zł
Victor VASARELY (1906-1997)
Lot No.337
Bez tytułu, 1990 / 2000
litografia, papier S.P.A.D.E.M.; 44 x 34 cm (wymiar arkusza); 28,5 x 28 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i nakład u dołu: 95 / 500 (ołówkiem), Vasarely- (długopis
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Victor VASARELY (1906-1997)
Lot No.339
Vega Aix
serigrafia, papier; 57,5 x 52,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Vasarely (ołówkiem), nakład l. d.: E.A XIV / XXX (ołówkiem).
estymacja: 4 700 - 5 600 zł
estymacja: 4 700 - 5 600 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Lot No.341
Erotyk - Dziewczyna i chłopak, 1974
olej, tektura, 24 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: SZSZ 74.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
sygn. l. d.: SZSZ 74.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
Tomasz KAZIKOWSKI (1952-2021)
Lot No.343
Bez tytułu, 1990
ołówek, tusz, węgiel, pastel, akryl, papier; 24 x 31,5 cm;
sygn. p. d.: KR (monogram w kole);
estymacja: 600 - 700 zł
estymacja: 600 - 700 zł
Jacek WRÓBLEWSKI, XX W.
Lot No.345
Machina czasu, Dyptyk, 1976
gwasz, karton; 17 x 16,5 cm każda (w świetle passe-partout);
sygn. JAW76 (w kompozycji).
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
sygn. JAW76 (w kompozycji).
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
Juliusz NARZYŃSKI (1934-2020)
Lot No.346
Co jest grane?, 1987
gwasz, papier; 39 x 49 cm;
sygn. i dat. p. d.: Juliusz Narzyński 87;
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
1 200 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (1933-2020)
Lot No.347
Arcydzieło X, 1985
autocynkografia, papier; 32,5 x 25 cm (wymiar odbitki); 61 x 45 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu: "Arcydzieło X". 4/50. autocynkografia 1985
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
estymacja: 1 000 - 1 200 zł