Lot No.: 111

Adolf DRESSLER (1833-1881)

Lot No.: 111

Pejzaż z tartakiem, ok. 1870

olej, płótno dublowane; 127,5 x 88 cm;
sygn. i dat. p. d.: Adolf Dresler / Breslau.
estymacja: 60 000 - 80 000 zł