Lot No.: 106

Anna BILIŃSKA-BOHDANOWICZ (1854-1893)

Lot No.: 106

Spacer nad morzem

olej, tektura; 22,2 x 13 cm;
sygn. p. d.: Anna Bilińska (słabo czytelnie)
estymacja: 20 000 - 30 000 zł