EDWARD DWURNIK (1943-2018)

Lot No.
301
Wiejski Chrystus, 1990 olej, płótno; 50 x 73 cm;
estymacja: 92 000 - 110 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)

JACEK SIENICKI (1928-2000)

Lot No.
302
Czerwony, 1976 olej, płótno; 80 x 62,6 cm;
opisany na odwrocie: Jacek Sienicki / ol. pł 1976. / czerwony (podkreślone) [flamastrem].
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
Cena oferowana 35 000 zł

MIKOŁAJ MALESZA

Lot No.
303
Bez tytułu, 1996 olej, płótno; 100 x 130 cm;
sygn. p. d.: 96(podkreślone)
estymacja: 18 000 - 20 000 zł

MIKOŁAJ MALESZA (UR. 1954)

Lot No.
304
Wyleciało z pamięci..., 1994 olej, płótno; 100 x 130 cm;
sygn. i dat. p. d.: 90/93 / Malesza;
estymacja: 17 000 - 21 000 zł

STASYS EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

Lot No.
305
Wczoraj, 1990 olej, płótno; 44 x 35 cm;
sygn. p. d.: Stasys (flamastrem);
estymacja: 25 000 - 36 000 zł

MISHA WAKS

Lot No.
306
2020, 2020 akryl, płótno; 150 x 130 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: MishaWaks / "2020" / Acryl on canvas / 2020 oraz autorska pieczęć (spray).
estymacja: 12 000 - 15 000 zł

GRZEGORZ WORPUS-BUDZIEJEWSKI (UR. 1986)

Lot No.
307
Sensual Landscapce olej, płótno; 195 x 140 cm;
opisany na odwrocie na blejtramie: G W BUDZIEJEWSKI 2023 „Sensual landscape”
estymacja: 10 000 - 14 000 zł

KONRAD WIENIAWA-NARKIEWICZ (UR. 1967)

Lot No.
308
Horyzont odklejony trochę, 2022 technika własna, akryl, płótno; 130 x 200 cm.
estymacja: 13 000 - 16 000 zł

WITOLD-K (UR. 1932)

Lot No.
309
Z cyklu: Ludzie, 1973 olej, płótno; 48,5 x 56 cm;
sygn. i dat. l. d.: Witold K. 1973.
estymacja: 21 000 - 25 000 zł

ARKADIUSZ RUCHOMSKI (UR. 1978)

Lot No.
310
Dialog IV, 2007 olej, enkaustyka, płótno, deska; 132 x 86 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ARuchomski / Dialog IV z cyklu Okrycia / 2007.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

Lot No.
311
Dialog IX, z cyklu: „Okrycia”, 2008 olej, grafit, deska, enkaustyka; 132 x 76 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: ARuchomski 2008;
estymacja: 7 500 - 8 000 zł

ZBIGNIEW DOWGIAŁŁO (UR. 1961)

Lot No.
312
Miłość na Thaiti, 1984 olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Z M Dowgiałło
estymacja: 12 000 - 18 000 zł
Cena oferowana 10 000 zł

ZBIGNIEW MACIEJ DOWGIAŁŁO (UR. 1961)

Lot No.
313
Bez tytułu, 1992 olej, płótno; 100 x 117 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1992 Dowgiałło;
estymacja: 13 000 - 16 000 zł

MONOGRAMISTA LS, XX W.

Lot No.
314
Pejzaż fantastyczny, 1962 olej, płótno; 55 x 81 cm;
sygn. i dat. l. d.: LS [inicjał wiązany] / 1962.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

ANDRZEJ KONWERSKI (UR. 1941)

Lot No.
315
Postać O., 1985 olej, płótno; 65 x 65 cm;
sygn. l. d.: A. Konwerski
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

WIESŁAW KRUCZKOWSKI (UR. 1935)

Lot No.
316
Rajski owoc, 2003 olej, płótno, 100 x 100 cm;
sygn. i dat. p.d.: W. Kruczkowski 2003; na odwrocie napisy autorskie: WIESŁAW / KRUCZKOWSKI / 2003 r. / "RAJSKI OWOC "
estymacja: 6 500 - 7 500 zł

PAWEŁ VOGLER

Lot No.
317
Kamienny świat olej, płótno; 66,5 x 85,5 cm;
sygn. p. d.: Vogler;
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

MAREK SUŁEK (UR. 1963)

Lot No.
318
Lew morski, 1989 olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. i dat. p. d.: Sułek 89;
estymacja: 5 500 - 6 600 zł

ANDRZEJ WIŚNIEWSKI (UR. 1942)

Lot No.
319
Bez tytułu, 1987 olej, płótno; 66 x 94 cm;
sygn. i dat. p. d.: AWiśniewski / 87.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł

ANDRZEJ JAN PIWARSKI (UR. 1938)

Lot No.
320
Kronika Czasu III, 2002 olej, mączka marmurowa, płótno; 95 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: AJPiwarski 2002
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Lot No.
321
Błękitna ściana V, 1998 olej, mączka marmurowa, płótno; 100 x 80 cm
sygn. i dat. p.d.: AJPiwarski1998
estymacja: 7 000 - 8 000 zł

ZDZISŁAW GŁOWACKI (1919-1987)

Lot No.
322
Bez tytułu olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. p. d.: Głowacki.
estymacja: 3 100 - 3 700 zł

KAROLINA POLAK (UR. 1979)

Lot No.
323
Ciszej, 2018 akryl, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. p. d.: Karolina Polak.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Cena oferowana 1 000 zł

BOGDAN KORCZOWSKI (UR. 1954)

Lot No.
324
Orbium, 2012 olej, płótno; 90 x 90 cm;
sygn. p. d.: KORCZOWSKI
estymacja: 3 800 - 4 600 zł

PAWEŁ KORAB KOWALSKI (UR. 1974)

Lot No.
325
#88, 2019 akryl, płótno; 30 x 50,5 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: 2019 / monogram artysty / PAWEŁ KORAB KOWALSKI / #88 / 30 x 50,5 CM / AKRYL, PŁÓTNO (flamastrem
estymacja: 2 300 - 2 700 zł
Cena oferowana 2 000 zł

Lot No.
326
Live from voyager 1, 2023 akryl, spray, technika własna, sklejka; 39 x 53 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: 2023 / Monogram PK (w kwadracie) / PAWEŁ KORAB KOWALSKI / 39 X 53 CM / A
estymacja: 2 800 - 3 000 zł
Cena sprzedaży 2 500 zł

ZIEMOWIT FINCEK

Lot No.
327
HEOL 11669, 2020 olej, płótno; 78 x 72 cm.
estymacja: 4 500 - 6 500 zł

ZIEMOWIT FINCEK

Lot No.
328
Wizja z falami; 2021 olej, płótno; 117 x 72 cm (płótno o nieregularnym kształcie);
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Ziemowit Fincek / 2021 / "Wizja z falami." / 117x70x3 cm.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł

WOJCIECH GORĄCZNIAK (UR. 1976)

Lot No.
329
Usztalugowanie, 2001 olej, płótno; 180 x 140 cm;
na odwrocie napis autorski: „Usztalugowanie” 2001 Poznań / ol. na Płótnie / Wojciech Gorączniak.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

GRZEGORZ WNĘK (UR. 1974)

Lot No.
330
Maszyna 4, 2004 olej, płótno; 200 x 150 cm;
sygn. p. d.: Grzegorz Wnęk 2004
estymacja: 5 000 - 8 000 zł

ANNA GRUSZCZYŃSKA (UR. 1964)

Lot No.
331
Nakładająca się rzeczywistość, 1997 olej, płótno; 180 x 220 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Nakładająca się / rzeczywistość / Anna / Gruszczyńska / 1997.
estymacja: 19 000 - 22 000 zł

EDYTA MATEJKOWSKA (UR. 1983)

Lot No.
332
Kompozycja 5, z cyklu: Wejdź w moje akryl, płótno; 70 x 60 cm; sygn. l. d.: EM;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: EDYTA MATEJKOWSKA 2018
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

JERZY ŚWIĄTKOWSKI (UR. 1942)

Lot No.
333
Zakręcony Mazowszanin, 1996 olej, płótno; 121,5 x 70 cm;
dat. p. d.: 1996;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł

PIOTR STACHLEWSKI (UR. 1964)

Lot No.
334
Pomarańczowa alternatywa, 2003 olej, płótno; 146 x 118 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: P. Stachlewski 2003
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

ARTUR (ARTÓR) TROJANOWSKI (UR. 1968)

Lot No.
335
Opalanie. Obojętność, 2007 akryl, płyta; 140 x 102,5 cm;
opis autorski na odwrocie: (ARTÓR) TROJANOWSKI OPALANIE. 2007 / ARTUR OBOJĘTNOŚĆ / DIALOG Z MISTRZAMI / (ANDRZEJ WRÓBLEWSKI-ROZST
estymacja: 2 000 - 3 000 zł

GABRIELA STASZAK (UR. 1992)

Lot No.
336
Dom, 2018 olej, płótno; 110 x 136 cm;
sygn. na odwrocie, blejtramie: Gabriela Staszak.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

ANTONI ŻABSKI (1909 - ?)

Lot No.
337
Bez tytułu, 1. 60-te XX w. olej, płótno, 93 x 80; sygn. p. d.: A. ŻABSKI
estymacja: 1 800 - 2 200 zł

WOJCIECH DŁUGOSZ (1924-2000)

Lot No.
338
Wiatr i słońce, 1965 olej, płótno 76 x 100 cm;
sygn. p. d. (monogram wiązany) i dat. p. d.: 65;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

HELENA TCHÓRZEWSKA (1939-1998)

Lot No.
339
Bez tytułu, 1984 olej, płótno; 115 x 190 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: H. Tchórzewska '84.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł

ALEKSANDRA FRAQUE-NAGIĘĆ (UR. 1979)

Lot No.
340
III z cyklu Gwiazdy, 2017 olej, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. p. d.: NAGIĘĆ (wydrapane w masie malarskiej);
estymacja: 1 800 - 2 500 zł

JERZY ZACHARA

Lot No.
341
Płaski wyciskacz łez olej, płótno; 92 x 73 cm;
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

PRZEMYSŁAW BOBOWSKI

Lot No.
342
Ona olej, płótno; 92 x 65 cm
estymacja: 2 600 - 3 600 zł

PATRYCJA PRÓSZYŃSKA (UR. 1985)

Lot No.
343
Galwanostegia bwp, 2021 akryl, płótno; 120 x 80 cm;
sygn. u dołu: PP (monogram);
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

STANISŁAW KUSKOWSKI (UR. 1941)

Lot No.
344
Krawędź olej płyta pilśniowa, 48 x 52 cm;
sygn.w prawej: St. Kuskowski; na odwrocie napisy autorskie
estymacja: 1 600 - 1 800 zł

LUTKA PINK

Lot No.
345
Bez tytułu, 1960 olej, płótno; 59,5 x 81 cm;
sygn. p. d.: LUTKA PINK
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

BARBARA UR

Lot No.
346
Promienna gwiazda, 1986 technika mieszana, płótno; 90 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: BARBARA UR 1986
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

LITVA KUJAWSKI

Lot No.
347
Bez tytułu, l. 90 XX w. technika własna, płótno; 37 x 30 cm
estymacja: 600 - 800 zł

KRZYSZTOFA CIOK-ZWIERZ (UR. 1963)

Lot No.
348
Znaki, 1994 olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. p. d.: ZWIERZ-CIOK;
estymacja: 4 000 - 4 500 zł