CZECH MARTYNA

Lot No.
1
Konik polski, 2024 olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. na odwrocie na płótnie na blejtramie: "Czech Martyna 2024";
Cena sprzedaży 8 000 zł

CZAJKOWSKI PIOTR (ur. 1973)

Lot No.
2
Montreuil z cyklu Metro, 2024 olej, płótno; 36 x 106 cm.;
sygn. p. d.: CZJ/KOW/SKI/2024
Cena sprzedaży 8 500 zł

CZAPLIŃSKI CZESŁAW

Lot No.
3
Joseph Brodsky 44 Morton Street NY,1987 fotografia, papier; 50 x 40 cm.;
Cena sprzedaży 1 200 zł

CZYCZ DAWID

Lot No.
4
Red Rifht Hand, 2023 grafika, papier; 45 x 55 cm.;
sygn. p. d.: Dawid Czycz.Red Right Hand/11/30 2023
Cena sprzedaży 1 500 zł

DOMINIK TOMASZ

Lot No.
5
Bitwa pod Anghiari akwarela, karton; 20,5 x 29 cm.;
sygn. p. d.: Tomasz Dominik 2007
Cena sprzedaży 1 500 zł

DOWGIAŁŁO ZBIGNIEW (ur. 1961)

Lot No.
6
Słoń i Lew, 2024 z cyklu „Afryka pojawia się i znika
olej, płótno; 60 cm x 80 cm.;
Cena sprzedaży 3 000 zł

GAWŁOWSKI JACEK

Lot No.
7
Kot, 2024 piórko, papier; 35 x 50 cm.;
sygn. p. d.: Gawłowski
Cena sprzedaży 1 200 zł

GNIAZDOWSKA BOGNA

Lot No.
8
Sen liryczny, 2018 olej, płótno; 50 x 100 cm.;
sygn. p. d.: BG/18.
Cena sprzedaży 1 300 zł

GÓRNICKI TOMASZ

Lot No.
9
Żaby komunikacyjne, 2023 brąz patynowany, 3 elementy, Wysokość: ok. 2,5 - 3 cm każda
Cena sprzedaży 2 000 zł

GRUSZCZYŃSKA ANNA

Lot No.
10
Kosmiczne drogi, 2024 technika własna, płótno; 90 x 63 cm.;
sygn. p. d.: AG.
Cena sprzedaży 5 000 zł

GUTT WIKTOR

Lot No.
11
PION fotografia, papier; 40 x 40 cm.;

GRZYB RYSZARD (ur. 1956)

Lot No.
12
Zaćmienie księżyca akwarela, papier; 30 x 45 cm.;
sygn. śr. d.: "Zaćmienie księżyca",
Cena sprzedaży 5 000 zł

JĘDRYSIK-CASTELLINI KATARZYNA

Lot No.
13
Zgubiłem skarpetę, 2017 ołówek, papier; 29,5 x 42 cm;
sygn. p. d.: KJCASTELLINI

KARPOWICZ KATARZYNA

Lot No.
14
Siła tkwi w człowieku, 2022 akwarela, papier; 30 x 22 cm. (w świetle passe -partout);
sygn. l. d.: Kat.Karpowicz 22,
Cena sprzedaży 3 500 zł

ŁUKASIEWICZ MISIA

Lot No.
15
Panta Rhei. V. Narew, 2023 ecolina, ołówek, papier; 25 x 39 cm;

MALINOWSKA ANNA (ur. 1965)

Lot No.
16
Morze traw, 2024 akryl, płótno; 60 x 90 cm.;
sygn. p. d.: monogram wiązany "AM";
Cena sprzedaży 1 200 zł

MAŚLUSZCZAK FRANCISZEK (ur. 1948)

Lot No.
17
Spacer z psami akwarela, papier; 29 x 38 cm.;
sygn. p. d.: Franciszek Maśluszczak 2024
Cena sprzedaży 5 000 zł

MIESZKO-NITA JOANNA

Lot No.
18
Baleary, 2024 akryl, płótno, 100 x 70 cm.;
sygn. p. d.: 2024/J.MIESZKO.
Cena sprzedaży 2 000 zł

MŁODOŻENIEC PIOTR

Lot No.
19
Mały robot olej, płótno; 46 x 40 cm;
sygn. na odwrocie: Piotr Młodożeniec/mały robot/monogram wiązany(PM) 22/XII
Cena sprzedaży 3 300 zł

MŁODOŻENIEC STANISŁAW (ur. 1953)

Lot No.
20
Studio Miro, Kot, Wieczór, 2024 olej, płótno; 46 x 66 cm.;
sygn. g. śr.: S MŁODOŻENIEC/2024
Cena sprzedaży 5 500 zł

NASZARKOWSKA-MULTANOWSKA WERONIKA

Lot No.
21
Kot na oranżowej kanapie, 2022 akryl, płótno; 60 x 70 cm.;
na odwrocie: Weronika /Naszarkowska/ -Multanowska/2022/gwasz/"Kot na oranżowej kanapie"
Cena sprzedaży 2 300 zł

OLBIŃSKI RAFAŁ (ur. 1947)

Lot No.
22
Kot, 2024 rysunek, papier; 60 x 50 cm;
sygn. p.d.: Olbiński 24
Cena sprzedaży 33 000 zł

PANFIL JÓZEF

Lot No.
23
Motyw z kwitnącym bzem, 2024 akryl, płótno; 25 x 13 cm.;
Cena sprzedaży 2 300 zł

PAWLAK WŁODZIMIERZ (ur. 1957)

Lot No.
24
Kleksy 3, 2024 tusz, karton; 30 x 21 cm.;
sygn. d.: WŁODZIMIERZ PAWLAK KLEKSY 2022
Cena sprzedaży 1 000 zł

PRZEBINDOWSKI ARTUR

Lot No.
25
Spacerek akryl, płótno; 30 x 40 cm.;
sygn. l. d.: Artur Przebindowski
Cena sprzedaży 3 500 zł

PYRZYŃSKA HANNA

Lot No.
26
Serce bije coraz mocniej, 2016 akryl, płótno; 70 x 50 cm.;
Cena sprzedaży 1 000 zł

SOBCZYK MAREK

Lot No.
27
Dwa młode zające Durera tempera jajowa, tektura; 50 x 70 cm.;
sygn. na odwrocie: Marek Sobczyk 2023 / Dwa młode zające Durera / 50 x 70 cm / temp. jajowa
Cena sprzedaży 5 000 zł

SZAMOCKI WIESŁAW

Lot No.
28
Four trees, 2008 digigrafia, papier, 50 x 112 cm.;
sygn. p. d.: Wiesław Szamocki 2008;
Cena sprzedaży 1 000 zł

WASILEWSKI MIECZYSŁAW

Lot No.
29
SHE, 2024 tusz, papier; 30 x 21 cm.;
sygn. l. d.: M. Wasilewski
Cena sprzedaży 1 000 zł

WASILEWSKI MIECZYSŁAW

Lot No.
30
Smile, 2024 tusz, papier; 21 x 30 cm.;
sygn. l. d.: M. Wasilewski

WILKOŃ JÓZEF

Lot No.
31
Srebrzyste konie, 2024 technika własna, tempera, tusz, akryl, pastel, tektura; 30 x 39 cm. (w świetle passe partout);
sygn. p. d.: JWilkoń
Cena sprzedaży 17 000 zł

WITTNER A.

Lot No.
32
Bez tytułu olej, płótnio; 21,5 x 27 cm.;
sygn. l. d.: A Wittner `
Cena sprzedaży 1 400 zł

WOLNIAK OLGA

Lot No.
33
Asila, 2024 olej, płótno; 50 x 50 cm.;
sygn. na odwrocie: OLGA WOLNIAK / "ASILA" 2024/ OL/PL 50 x 50 cm
Cena sprzedaży 2 000 zł

PANFIL JÓZEF

Lot No.
34
Motyw z kwitnącą kaliną, 2024 akryl, płótno; 25 x 13 cm.;
Cena sprzedaży 2 700 zł