CZECH MARTYNA
Lot No.1
Konik polski, 2024
olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. na odwrocie na płótnie na blejtramie: "Czech Martyna 2024";
8 000 zł
CZAJKOWSKI PIOTR (ur. 1973)
Lot No.2
Montreuil z cyklu Metro, 2024
olej, płótno; 36 x 106 cm.;
sygn. p. d.: CZJ/KOW/SKI/2024
sygn. p. d.: CZJ/KOW/SKI/2024
8 500 zł
CZAPLIŃSKI CZESŁAW
Lot No.3
Joseph Brodsky 44 Morton Street NY,1987
fotografia, papier; 50 x 40 cm.;
1 200 zł
CZYCZ DAWID
Lot No.4
Red Rifht Hand, 2023
grafika, papier; 45 x 55 cm.;
sygn. p. d.: Dawid Czycz.Red Right Hand/11/30 2023
1 500 zł
DOMINIK TOMASZ
Lot No.5
Bitwa pod Anghiari
akwarela, karton; 20,5 x 29 cm.;
sygn. p. d.: Tomasz Dominik 2007
1 500 zł
DOWGIAŁŁO ZBIGNIEW (ur. 1961)
Lot No.6
Słoń i Lew, 2024
z cyklu „Afryka pojawia się i znika
olej, płótno; 60 cm x 80 cm.;
olej, płótno; 60 cm x 80 cm.;
3 000 zł
GAWŁOWSKI JACEK
Lot No.7
Kot, 2024
piórko, papier; 35 x 50 cm.;
sygn. p. d.: Gawłowski
sygn. p. d.: Gawłowski
1 200 zł
GNIAZDOWSKA BOGNA
Lot No.8
Sen liryczny, 2018
olej, płótno; 50 x 100 cm.;
sygn. p. d.: BG/18.
sygn. p. d.: BG/18.
1 300 zł
GÓRNICKI TOMASZ
Lot No.9
Żaby komunikacyjne, 2023
brąz patynowany, 3 elementy, Wysokość: ok. 2,5 - 3 cm każda
2 000 zł
GRUSZCZYŃSKA ANNA
Lot No.10
Kosmiczne drogi, 2024
technika własna, płótno; 90 x 63 cm.;
sygn. p. d.: AG.
sygn. p. d.: AG.
5 000 zł
GRZYB RYSZARD (ur. 1956)
Lot No.12
Zaćmienie księżyca
akwarela, papier; 30 x 45 cm.;
sygn. śr. d.: "Zaćmienie księżyca",
5 000 zł
JĘDRYSIK-CASTELLINI KATARZYNA
Lot No.13
Zgubiłem skarpetę, 2017
ołówek, papier; 29,5 x 42 cm;
sygn. p. d.: KJCASTELLINI
sygn. p. d.: KJCASTELLINI
KARPOWICZ KATARZYNA
Lot No.14
Siła tkwi w człowieku, 2022
akwarela, papier; 30 x 22 cm. (w świetle passe -partout);
sygn. l. d.: Kat.Karpowicz 22,
3 500 zł
MALINOWSKA ANNA (ur. 1965)
Lot No.16
Morze traw, 2024
akryl, płótno; 60 x 90 cm.;
sygn. p. d.: monogram wiązany "AM";
1 200 zł
MAŚLUSZCZAK FRANCISZEK (ur. 1948)
Lot No.17
Spacer z psami
akwarela, papier; 29 x 38 cm.;
sygn. p. d.: Franciszek Maśluszczak 2024
5 000 zł
MIESZKO-NITA JOANNA
Lot No.18
Baleary, 2024
akryl, płótno, 100 x 70 cm.;
sygn. p. d.: 2024/J.MIESZKO.
sygn. p. d.: 2024/J.MIESZKO.
2 000 zł
MŁODOŻENIEC PIOTR
Lot No.19
Mały robot
olej, płótno; 46 x 40 cm;
sygn. na odwrocie: Piotr Młodożeniec/mały robot/monogram wiązany(PM) 22/XII
3 300 zł
MŁODOŻENIEC STANISŁAW (ur. 1953)
Lot No.20
Studio Miro, Kot, Wieczór, 2024
olej, płótno; 46 x 66 cm.;
sygn. g. śr.: S MŁODOŻENIEC/2024
5 500 zł
NASZARKOWSKA-MULTANOWSKA WERONIKA
Lot No.21
Kot na oranżowej kanapie, 2022
akryl, płótno; 60 x 70 cm.;
na odwrocie: Weronika /Naszarkowska/ -Multanowska/2022/gwasz/"Kot na oranżowej kanapie"
2 300 zł
OLBIŃSKI RAFAŁ (ur. 1947)
Lot No.22
Kot, 2024
rysunek, papier; 60 x 50 cm;
sygn. p.d.: Olbiński 24
sygn. p.d.: Olbiński 24
33 000 zł
PANFIL JÓZEF
Lot No.23
Motyw z kwitnącym bzem, 2024
akryl, płótno; 25 x 13 cm.;
2 300 zł
PAWLAK WŁODZIMIERZ (ur. 1957)
Lot No.24
Kleksy 3, 2024
tusz, karton; 30 x 21 cm.;
sygn. d.: WŁODZIMIERZ PAWLAK KLEKSY 2022
1 000 zł
PRZEBINDOWSKI ARTUR
Lot No.25
Spacerek
akryl, płótno; 30 x 40 cm.;
sygn. l. d.: Artur Przebindowski
3 500 zł
PYRZYŃSKA HANNA
Lot No.26
Serce bije coraz mocniej, 2016
akryl, płótno; 70 x 50 cm.;
1 000 zł
SOBCZYK MAREK
Lot No.27
Dwa młode zające Durera
tempera jajowa, tektura; 50 x 70 cm.;
sygn. na odwrocie: Marek Sobczyk 2023 / Dwa młode zające Durera / 50 x 70 cm / temp. jajowa
5 000 zł
SZAMOCKI WIESŁAW
Lot No.28
Four trees, 2008
digigrafia, papier, 50 x 112 cm.;
sygn. p. d.: Wiesław Szamocki 2008;
1 000 zł
WASILEWSKI MIECZYSŁAW
Lot No.29
SHE, 2024
tusz, papier; 30 x 21 cm.;
sygn. l. d.: M. Wasilewski
sygn. l. d.: M. Wasilewski
1 000 zł
WILKOŃ JÓZEF
Lot No.31
Srebrzyste konie, 2024
technika własna, tempera, tusz, akryl, pastel, tektura; 30 x 39 cm. (w świetle passe partout);
sygn. p. d.: JWilkoń
sygn. p. d.: JWilkoń
17 000 zł
WITTNER A.
Lot No.32
Bez tytułu
olej, płótnio; 21,5 x 27 cm.;
sygn. l. d.: A Wittner `
sygn. l. d.: A Wittner `
1 400 zł