Henryk EPSTEIN (1890-1944)
Lot No.1
Martwa natura z dzbanem i owocami
olej, płótno, 51,5 x 35,5 cm;
sygn. p. d.: H. Epstein
estymacja: 55 000 - 60 000 zł
sygn. p. d.: H. Epstein
estymacja: 55 000 - 60 000 zł
47 000 zł
Nathan GUTMAN (1898-1987)
Lot No.3
Martwa natura z owocami
gwasz, papier; 36,5 x 47,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: N. Gutman
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
sygn. l. d.: N. Gutman
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
2 900 zł
Michel - CLODION CLAUDE (1738-1814) - według
Lot No.7
Odurzeni winem - Para bachiczna
brąz, odlew patynowany, marmur biały i czarny; wys. 56,5 cm, szer. 31 cm, głęb. 23 cm.
Francja, oryginał 1780-1790, odlew 2 poł. XX w.
estymacja: 6 000 - 6 500 zł
estymacja: 6 000 - 6 500 zł
5 500 zł
Lot No.
19
Zestaw szklanic masońskich (9 szt.)
szkło przeźroczyste, bezbarwne, szlifowane, rżnięte, trawione; wys. 11 cm, średnica stopy 5,5 cm, wylewu 5,7 cm.
Czechy?, Niemcy?, XIX/XX w.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
Czechy?, Niemcy?, XIX/XX w.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
7 000 zł
WARSZAWSKA WYTWÓRNIA SREBER / dawniej FRAGET
Lot No.48
Zestaw 6 podstawek pod kieliszki z „koszyczkiem”
biały metal; wymiary - podstawki: 0,8 x 6,4 x 6,4 cm, „koszyczka”: 8 x 6,4 x 7 cm.
Warszawa, lata 50. - 1965
estymacja: 150 - 200 zł
Warszawa, lata 50. - 1965
estymacja: 150 - 200 zł
200 zł