Georges P. MARONIEZ (1865-1933)
Lot No.98
Na nabrzeżu
olej, płótno; 46,5 x 55 cm;
sygn. p. d.: G. Maroniez.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
sygn. p. d.: G. Maroniez.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Malarz nieokreślony, XIX / XX w.
Lot No.100
Krowy na pastwisku
olej, tektura; 12,5 x 18 cm;
sygn. p. d.: … (nieczytelnie).
estymacja: 2 600 - 3 200 zł
estymacja: 2 600 - 3 200 zł
2 600 zł
Malarz nieokreślony, XIX w.
Lot No.103
Tyberiusz
olej, płótno dublowane; 65 x 56,5 cm;
l. g.: TIBERIVS, p. g.: 3.
estymacja: 3 200 - 3 600 zł
l. g.: TIBERIVS, p. g.: 3.
estymacja: 3 200 - 3 600 zł
Malarz nieokreślony, XVI w. / pocz. XVII w.
Lot No.106
Ostatnia Wieczerza
olej, deska; 45 x 78 cm;
Obraz wpisany do rejestru zabytków dnia 2.X.1975; nr rejestru. 2094/B.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
12 000 zł
Malarz nieokreślony, gdański (?), XVII w.
Lot No.107
Chrystus i Maria Magdalena (Umywanie stóp)
olej, deska;
22,5 x 15,5 cm.
estymacja: 10 000 - 11 000 zł
22,5 x 15,5 cm.
estymacja: 10 000 - 11 000 zł
Lot No.
202
Figura nieokreślonej świętej z księgą
drewno polichromowane; wys. 49 cm;
Europa Środkowa, 1 poł. XIX w.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Lot No.
203
Rzeźba nieokreślonego świętego
drewno polichromowane; wys. 88 cm;
Europa Zachodnia, XVIII / XIX w.
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
3 500 zł
Lot No.
204
Chrystus Zmartwychwstały
drewno, polichromia, złocenia; wys. 66 cm;
Europa Zachodnia, XVIII w.
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
Europa Zachodnia, XVIII w.
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
Lot No.
205
Madonna Immaculata
drewno polichromowane; wys. 136 cm;
Bawaria (?), k. XVIII w.
estymacja: 3 700 - 4 500 zł
Bawaria (?), k. XVIII w.
estymacja: 3 700 - 4 500 zł
4 000 zł
Lot No.
206
Madonna
drewno, polichromia; wys. 73 cm;
Francja (?), warsztat prowincjonalny (?), 2 poł. XIX w.
estymacja: 1 800 - 2 000 zł
estymacja: 1 800 - 2 000 zł
Rzeźbiarz nieokreślony, włoski (?), XVII w.
Lot No.208
Bogini urodzaju
drewno, widoczne ślady polichromii; wys. 26 cm;
Włochy (?), XVI / pocz. XVII w.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Artysta nieokreślony (XIX/XX w.)
Lot No.212
Tancerka z różami - figura secesyjna
brąz złocisty, odlew; marmur; wys. 29 cm;
Wiedeń (?), pocz. XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Wiedeń (?), pocz. XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Auguste MOREAU (1834-1917) - według
Lot No.214
Dziecko z muszką
kompozycja metali patynowana na brąz, drewniana podstawa; wys. 35 cm;
sygn. z tyłu: aug. Moreau
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn. z tyłu: aug. Moreau
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Henryk II KOSSOWSKI (1855-1921) - według
Lot No.216
Chłopiec z rakiem - Na plaży
kompozycja metali, marmur; wys.37 cm;
sygn. z boku: Kossowski
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn. z boku: Kossowski
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Rzeźbiarz nieokreślony, francuski, XIX / XX w.
Lot No.218
Chłopiec z kaczką
brąz, podstawa granitowa (lekko uszkodzona); wys. 13,5 cm;
z tyłu rzeźby oznaczenia: BNV (monogram wiązany), oraz napis BRONCE;
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Rzeźbiarz nieokreślony, 1. poł. XX w.
Lot No.221
Myśliwy
cyna, podstawa marmurowa; wys. 31 cm;
Europa Zachodnia, ok. 1930.
estymacja: 1 300 - 1 500 zł
Europa Zachodnia, ok. 1930.
estymacja: 1 300 - 1 500 zł
Rzeźbiarz nieokreślony, XX w.
Lot No.222
Kobieta z sarenką - rzeźba w manierze art déco
rzeźba - kompozycja metali patynowanych, podstawa marmurowa; 28 x 60 x 14 cm;
Europa Zachodnia, lata 30. XX w
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
2 000 zł
Rzeźbiarz nieokreślony, XX w.
Lot No.223
Akt siedzącej kobiety
brąz; wys. 27 cm; szer. ok. 17 cm; dł. 36 cm;
na udzie ślady sygnatury: … (nieczytelny).
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Rzeźbiarz nieokreślony, XIX-XX w.
Lot No.225
Chłopiec na bawole - figurka
brąz; wys. 12 cm; szer. 14 cm;
Azja, Indie (?), XIX / XX w.
estymacja: 1 300 - 1 500 zł
Azja, Indie (?), XIX / XX w.
estymacja: 1 300 - 1 500 zł