Maria MICHAJŁÓW-WAŁACH (1924-2019)
Lot No.: 69
Martwa natura z konikiem
olej, płyta; 34,5 x 50 cm;
sygn. na odwrocie dwukrotnie: M / MICHAJŁÓW MARIA
estymacja: 1 300 - 1 400 zł
estymacja: 1 300 - 1 400 zł