Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.350
Para litografii - Kolarze i Ptaki mazurskie
1. Kolarze, 1999 - litografia, papier; 50 x 65 cm (wymiar arkusza); sygn. i dat. p. d.: 99 / B. Chromy (tuszem);
2. Ptaki mazurskie, 1978 - litografia, papier;
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
2 600 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.351
Para litografii: Ptaki i Motyle
1. Ptaki, 1999 - litografia, technika własna, papier; 51 x 73,5 cm (wymiar arkusza); sygn. i dat. p. d.: 99 / B. Chromy (tuszem);
2. Motyle, 1999 - litografia,
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
2. Motyle, 1999 - litografia,
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
2 000 zł
Stanisław SZUKALSKI (1893-1987)
Lot No.354
Abraham Lincoln
druk artystyczny, papier; 51 x 36 cm;
opisany w kompozycji: SZU-KAL-SKI / Lincoln / 1940;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
1 700 zł
Bolesław HOCHLINGER (1898-1979)
Lot No.357
Martwa natura, 1948
akwarela, papier; 41 x 29 cm;
sygn. i dat. p. d.: B Hochlinger 48;
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
3 000 zł
Zdzisław MILACH (1947-2011)
Lot No.360
Zbiór 8 rycin, 1983-1988
kontrakwaforta, papier;
7 prac o wymiarach ok. 29,7 x 21,2 cm (arkusz);
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Agnieszka BRZEŻAŃSKA (ur. 1972)
Lot No.362
Portret dziewczyny
ołówek, olej, tektura; 26 x 21,5 cm;
sygn. u dołu pracy: AGNIESZKA BRZEŻAŃSKA (ołówkiem).
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Justyna EBERLE (ur. 1965)
Lot No.364
Znak 2, 2014
ekolina, papier; 50,5 x 40,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: EBERLE / 2014 (ołówkiem).
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Justyna EBERLE (ur. 1965)
Lot No.366
Triangle
ekolina, tusz, suchy pastel, papier; 100 x 70 cm.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Edward KRASIŃSKI (1925-2004)
Lot No.368
Henryk Stażewski - pracownia, 1983
fotografia barwna, papier fotograficzny, pianka; 40 x 60 cm;
na odwrocie oprawy papierowa nalepka ewidencyjna: HENRYK STAŻEWSKI_PRACOWNI / Al. K. Świerczewskie
estymacja: 3 600 - 4 300 zł
estymacja: 3 600 - 4 300 zł
3 200 zł
NATALIA LL (Natalia Lach-Lachowicz) (1937-202
Lot No.370
Sztuka konsumpcyjna, 1972
fotografia barwna, papier fotograficzny; 30 x 40 cm;
sygn. i dat. l. d.: NATALIA LL 1972. 27/35, późniejszy wydruk autorski.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
Adrian NOJEK (ur. 1979)
Lot No.372
Supreme Women, 2022
fotografia, papier fotograficzny barytowy / Fomei Baryta Mono 290; 39 x 50 cm;
nakład: 3/30.
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
nakład: 3/30.
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.501
Umierający koń
brąz patynowany; 40 x 27 cm.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
2 500 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.502
Akordeonista
brąz patynowany; wys.: 53 cm.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
3 000 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Lot No.503
Miłość II
brąz patynowany; wys.: 56 cm.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
4 000 zł
Igor MITORAJ (1944 - 2014)
Lot No.504
Tors, 1977
brąz patynowany; wys. 30,5 cm
sygn. i dat. p. d. u dołu: „MITORAJ 77”
estymacja: 39 000 - 47 000 zł
estymacja: 39 000 - 47 000 zł
35 000 zł
Igor MITORAJ (1944-2014)
Lot No.505
Twarz zawoalowana, 1977
brąz srebrzony, kamień; wys. całkowita: 10 cm;
sygn. p. d.: IGOR MITORAJ;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
sygn. p. d.: IGOR MITORAJ;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
8 000 zł
Henryk BURZEC (1919-2005)
Lot No.508
Leżąca kobieta
terakota; 40 x 63 cm;
opisana na spodzie: H. BURZEC - ZNPCK - ZAK - B - R / K ... (? słabo czytelnie).
estymacja: 9 000 - 10 000 zł
estymacja: 9 000 - 10 000 zł
Tomasz SZUMIŃSKI (ur. 1956)
Lot No.510
Ojcostwo, 2023
ceramika, jesion; 26 x 30,8 x 16,2 cm;
sygn. i dat. na rzeźbie: Szum / 2023.
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
estymacja: 4 600 - 5 600 zł