Lot No.: 31

REINHARD, XX w.

Lot No.: 31

Zestaw 5 projektów: opakowań, zaproszeń na wystawę, ok. 1930

gwasz, tusz, karton; 30 x 23 cm (każda);
każdy sygn. p. d.: J… Reinhard (imię słabo czytelnie, piórem)
estymacja: 2 200 - 2 400 zł