Lot No.
98
Papierośnica damska
srebro pr. 900, inkrustowana żyłka emalii kobaltowej, wnętrze złocone; 1 x 8,5 x 5 cm, waga 75,5 g.
Austria, Wiedeń, przed 1922.
estymacja: 500 - 600 zł
Austria, Wiedeń, przed 1922.
estymacja: 500 - 600 zł
400 zł
Lot No.
100
Papierośnica damska inkrustowana art déco
srebro pr. 900, emalia inkrustowana (kobaltowa, biała); 1 x 9 x 5,3 cm, waga 75,5 g; na wieku ryty napis: Mama.
Austria?, ok. 1920.
estymacja: 400 - 500 zł
Austria?, ok. 1920.
estymacja: 400 - 500 zł
300 zł
Lot No.
103
Papierośnica z irysami
srebro, wnętrze złocone; 1,5 x 8,5 x 6 cm, waga 60 g.
Francja?, pocz. XX w.
estymacja: 500 - 700 zł
Francja?, pocz. XX w.
estymacja: 500 - 700 zł
500 zł
LIPPELSDORF
Lot No.107
Madonna
Niemcy (NRD), Lippelsdorf, VEB Porzellanfiguren Lippelsdorf lata 60.-70. XX w. (model z lat 30.?-projekt wówczas Porzellanmanufaktur Wagner & Apel; 1901-1948)
estymacja: 200 - 300 zł
estymacja: 200 - 300 zł
150 zł
Lot No.
110
Para filiżanek
porcelana, złocenia; filiżanka: 10,1 x 9,4 x 7,9 cm, spodek śr.: 13,8 cm.
Europa Środkowa?, nieokreślona wytwórnia, 2 ćw. XIX w.
estymacja: 250 - 300 zł
estymacja: 250 - 300 zł
250 zł
Lot No.
116
Lampa podłogowa
szkło, mosiądz?; wys. 179 cm; Włochy, XX w.
Włochy, Murano, XX w.
estymacja: 2 400 - 2 600 zł
Włochy, Murano, XX w.
estymacja: 2 400 - 2 600 zł
2 200 zł