Lot No.: 16

Lot No.: 16

Szkatułka obrotowa na biżuterię

konstrukcja drewno sosnowe?, okleina zróżnicowana, intarsja, okucia mosiężne, aksamit różowy; 32 x 48,5 x 28 cm.
Europa Zachodnia?, 1 ćw. XX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł