Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)
Lot No.255
Autoportret
olej, deska [z dwoma szpongami], 54 x 44,5 cm;
sygn. l. d. J Malczewski / 1923
Cena wywoławcza.
250 000 zł
Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897 - 1988)
Lot No.257
Portret kobiety
olej, płotno, 74 x 57 cm;
sygn. z lewej: H. Rudzka-Cybisowa
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Artur MARKOWICZ (1872 - 1934)
Lot No.259
Kobieta w słońcu
olej, płotno, 26 x 22 cm
sygn. l. d.: Markowicz Paris
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Wojciech KOSSAK (1857 - 1942)
Lot No.261
Sułkowski pod piramidami
olej, płotno, 91 x 115 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak 1930
Cena wywoławcza.
37 000 zł
Adam CHMIELOWSKI (1845 1916) przypisywany
Lot No.263
Pożegnanie Kozaka z dziewczyną
olej, płotno, 57 x 43 cm;
Na odwrocie nalepka z adnotacją
prof. Jerzego Sienkiewicza
Cena wywoławcza.
37 000 zł
Ignacy ZYGMUNTOWICZ (1875 - 1947)
Lot No.265
Sanna
olej, płotno, 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: I. Zygmuntowicz
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Lot No.
267
Polowanie par force
- projekt dekoracji wachlarza
akwarela, papier, 57 x 81 cm;
napis l.d.: Wojciech Kossak / 1889
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Wojciech KOSSAK (1856 - 1942)
Lot No.269
Pogoń za bolszewikami
olej, płotno dublowane; 67,5 x 95 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak / 1919
Cena wywoławcza.
73 000 zł
Karol LARISCH (1902 - 1935)
Lot No.271
Portret Juliusza Studnickiego
olej, płotno, 95 x 65 cm;
W załaczeniu ekspertyza p. Łady-Studnickiej.
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Wincenty WODZINOWSKI (1866 - 1940)
Lot No.273
Dziewczyna w chuście
olej, tektura, 53,5 x 72 cm;
sygn. l. d.: W. Wodzinowski
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Władysław STACHOWSKI (1852 - 1932)
Lot No.275
Konie na popasie
olej, płotno, 16,5 x 23,5 cm;
sygn. p. d.: W. Stachowski Tiflis
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Fryderyk PAUTSCH (1877 - 1950)
Lot No.277
Hucułki przed cerkiewką
olej, płotno naklejone na tekturę,
30,5 x 42,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: FPautsch
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Alfred TERLECKI (1883 - 1973)
Lot No.279
Dziewanna
olej, płotno, 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: Alfred Terlecki
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Władysław JAROCKI (1879 - 1965)
Lot No.281
Młoda Hucułka
olej, tektura, 48,5 x 68,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wł Jarocki;
Cena wywoławcza.
16 500 zł
Włodzimierz TETMAJER (1862 - 1923)
Lot No.283
Suszenie siana
olej, tektura, 39 x 59 cm;
sygn. p. d.: W.T
Cena wywoławcza.
35 000 zł
Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873 - 1951)
Lot No.285
Martwa natura
olej, płotno, 55 x 38 cm;
sygn. l. d.: Terlikowski/ 1943
Cena wywoławcza.
24 000 zł
Heinrich KOHNERT (1850-1905)
Lot No.287
Łabędzie na stawie
olej, płotno, 70 x 170 cm;
sygn. p. d.: H. Kohnert / 1900
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Robert HEINZ (1895 - 1984)
Lot No.289
Akt
olej, karton fakturowany, 50 x 35,5 cm;
sygn. p. d.: R. HEINZ / REIT i. WKI;
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Eugeniusz GEPPERT (1890 - 1979)
Lot No.291
Wyścigi
olej, płotno, 51,5 x 79 cm;
sygn. p. d.: Eugeniusz Geppert
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Zygmunt WALISZEWSKI (1897 - 1936)
Lot No.293
Jan III Sobieski na koniu
olej, płotno, 73,5 x 59,5 cm
na odwrocie kompozycja Rycerz na koniu
Cena wywoławcza.
49 000 zł
Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)
Lot No.295
Portret kobiety
olej, tektura, 24 x 32 cm;
Na odwrocie nalepka autorska
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875 - 1961)
Lot No.297
Portret hr. Adamowej Potockiej z wnukiem
olej, płotno, 100 x 83 cm;
sygn. l. g.: a. karpiński. / 1916.;
Cena wywoławcza.
75 000 zł
Jan KONARSKI (1856 - 1918)
Lot No.299
Czerkies z końmi
olej, deska, 16,5 x 10,5 cm;
sygn. p. d.: Konarski
Cena wywoławcza.
7 000 zł