Artysta nieokreślony (XX/XXI w.)
Lot No.: 351
Pomnik Joanny d’Arc w Orleanie
pisak czarny na podrysowaniu ołówkiem, akwarela, papier; 9 x 23 cm;
sygn. u dołu: „ … (nieczytelnie) Orleans …”