Lot No.: 308

Stanisław KAPLEWSKI (ur. 1958)

Lot No.: 308

Panorama Wilna, 1999

sitodruk, akwarela; 37 x 16,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d. (w obrębie kompozycji): „S. KAPLEWSKI 1999”;