Lot No.: 306

Wojciech KRZYWOBŁOCKI (ur. 1938)

Lot No.: 306

Nord - Negatyw-Pozytyw

linoryt, papier; 64 x 43,8 cm;
poniżej obrazu ołówkiem: l. d. „75/100 T”, śr. „Negatyw - Pozytyw”, sygn. p. d. „W. Krzywobłocki”.