Lot No.: 117

Jan MATEJKO (1838-1893)

Lot No.: 117

Sanguszko [z współczesnego portretu z XVII wieku], 1866

drzeworyt, papier; 22 x 15 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na płycie monogramem wiązanym l. d. "JM" i datowany 1866 oraz przez ksylografa d. "F. Szymborski