Lot No.: 15

Salvador DALI (1904-1989)

Lot No.: 15

Pejzaż z motylami

litografia barwna, papier Velin d'Arches, 46 x 32 cm (kompozycja), 66 x 50 cm (wymiary arkusza);
numerowana ołówkiem l. d.: MCXXVII/MM; sygn. na płycie p. d.