AUCTION HOUSE
Warsaw • Cracow
A
UCTIONS
Upcoming
Calendar
Archive
DUTCH AUCTION
O
FFER
Klasycy
Sztuka Dawna - Private Sale
Sprzedaż poaukcyjna - sztuka dawna - rzemiosło artystyczne
Sprzedaż poaukcyjna - sztuka współczesna
1. Aukcja „Kobieta w Sztuce”
Oferta poaukcyjna - sztuka dawna - malarstwo, rysunek, grafika i rzeźba
H
OW TO SELL
H
OW TO BUY
At traditional auction
At dutch auction
A
UCTION RESULTS
A
BOUT
C
ONTACT
F
AIRS
D
UTCH AUCTION
W
ATCHED
P
RIVACY POLICY
Strona główna
Offer Oferta poaukcyjna - sztuka dawna - malarstwo, rysunek, grafika i rzeźba
Na postoju.
Lot No.: 105
Malarz nieokreślony, holenderski, XVIII w.
Lot No.: 105
Na postoju
olej, płótno;
81 x 117 cm.
estymacja: 30 000 - 35 000 zł
olej, płótno;
81 x 117 cm.
- Name:
- Surname:
- Phone:
- Email:
Question (optional) :