Lot No.: 40

Malarz nieokreślony, polski?, pocz. XX w.

Lot No.: 40

Kobieta przy pianinie

olej, płótno naklejone na sklejkę;
78 x 52 cm.
estymacja: 6 500 - 7 000 zł