Lot No.: 36

Jan Erazm KOTOWSKI (1885-1960)

Lot No.: 36

Pojenie koni przy studni

akwarela, ołówek, papier; 28,5 x 45 cm;
sygn. l. d.: Jan Kotowski (ołówkiem).
estymacja: 3 800 - 4 500 zł