Lot No.: 18

Zofia STRYJEŃSKA (1891-1976)

Lot No.: 18

Chłop z Polesia, 1939

litografia, gwasz malowany szablonem (pochoir), papier; 44 x 30 cm (w świetle oprawy),
sygn. p. d.: Z. STRYJEŃSKA.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł