Lot No.: 717

Sergiej Iwanowicz NAZAROW (czynny k. XIX - pocz. XX w.)

Lot No.: 717

Papierośnica męska

srebro próby 84 częściowo złocone cechowane; waga 128 g.
Moskwa, 1908-1920.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł