Lot No.: 715

MAYERHOFER & KLINKOSCH (spółka czynna 1831-1869)

Lot No.: 715

Solniczka prostokątna z monogramem

srebro częściowo złocone cechowane; waga 39 g.
Wiedeń, lata 40. XIX w.
estymacja: 1 100 - 1 200 zł