Lot No.: 705

Jean René BURANDT ? (czynny w Strasburgu od k. XVIII w.)

Lot No.: 705

Tabakierka

srebro częściowo złocone, cechowane; waga 118 g.
Strasburg?, 1 ćw. XIX w.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł