Lot No.: 602

Lot No.: 602

Cztery putta - alegorie 4 pór roku

porcelana biała, farby podszkliwne; wys. ok. 13 - 13,5 cm; nie sygnowane;
Nieustalona wytwórnia europejska, Niemcy lub Włochy?, XX w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł