z barwnymi motywami jeźdźców, amazonek, psów (na każdym przedmiocie przybornika); w składzie: podstawka na pióra (6,5 x 11,2 x 11,5 cm), kałamarz (7,6 x 7,8 x 7,8 cm), bibularz (9 x 14 x 7 cm), stojak na listy (11,5 x 8,5 x 14 cm), pudełko z wysuwaną szufladką / na zapałki? (4 x 7 x 12 cm), szkatułka z pokrywą na zawiasie / na papierosy? (4,6 x 8 x 11,2 cm); metal chromowany, drewno mahoniowe, chromolitografia podmalowana gwaszem, papier, szkło; na szkatułce z pokrywą bity nr „Rd 495369”. Stan zach.: brak miniatury w podstawce na pióra, ślady użytkowania. Anglia, pocz. XX w.
Cena sprzedaży1 100 zł