Zdzisław NITKA (ur. 1962)
Lot No.306
Sceny dzienne, 2007
olej, płótno; 80 x 100 cm
sygn. p. d.: Z. Nitka'07
estymacja: 13 000 - 16 000 zł
sygn. p. d.: Z. Nitka'07
estymacja: 13 000 - 16 000 zł
12 000 zł
Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)
Lot No.308
Drzewo i kobieta, 1955
gwasz, papier; 34,5 x 49 cm (w świetle passe partout);
sygn. l. d.: J.Tchórzewski 55.
estymacja: 44 000 - 52 000 zł
estymacja: 44 000 - 52 000 zł
38 000 zł
Alfred LENICA (1899 - 1977)
Lot No.309
Bez tytułu
gwasz, technika własna, papier; 36 x 44 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Lenica (ryte końcówką pędzla).
estymacja: 7 000 - 10 000 zł
estymacja: 7 000 - 10 000 zł
5 000 zł
Tadeusz KANTOR (1915-1990)
Lot No.310
Projekt kostiumu grabarza 1
gwasz, aplikacje, papier; 30 x 23 cm;
u dołu napis: Grabarz 2 (farbą i ołówkiem), opisany l. d.: Zaburzowski (ołówkiem), oraz p. d. na dodatkowym arkuszu: Grab
estymacja: 5 300 - 6 400 zł
estymacja: 5 300 - 6 400 zł
4 800 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)
Lot No.312
Fotografia eksperymentalna
fotografia czarno-biała, odbitka bromowa, papier fotograficzny; 20,5 x 14.5 cm ( świetle oprawy);
na odwrocie pieczęć: ZDZISŁAW BEKSIŃSKI / SANOK, ULICA ŚWIERC
estymacja: 5 300 - 6 400 zł
estymacja: 5 300 - 6 400 zł
5 000 zł
Zdzisław BEKSIŃSKI (1930 - 2009)
Lot No.314
Bez tytułu, 1998
grafika komputerowa, papier naklejony na piankę; 60 x 80 cm (zadruk), 66 x 86 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. l. d.: Beksiński 1998.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
2 500 zł
Henryk WANIEK (ur. 1942)
Lot No.317
Wiosna-lato-jesień, 1973
olej, płótno; 65 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: JUL. 1973 [w prostokącie] / 544 [w prostokącie] / HENRYK WANIEK, obok: WIOSNA-LATO-JESIEŃ [w prostokącie
estymacja: 10 000 - 11 000 zł
estymacja: 10 000 - 11 000 zł
11 000 zł
Janusz LEWANDOWSKI (1937-2022)
Lot No.320
Bez tytułu
olej, płótno; 37,4 x 46 cm;
sygn. p. d.: J. Lewandowski
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
sygn. p. d.: J. Lewandowski
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
8 500 zł
Szymon URBAŃSKI
Lot No.323
Ruch, 2005
olej, płótno; 140 x 100 cm;
opisany na odwrocie: S.U/2005/03/0009/018 / SZYMON URBAŃSKI / RUCH 2005 huile
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
11 000 zł
Jerzy Wojciech RUDZIŃSKI (ur. 1935)
Lot No.335
Konstrukcja przestrzenna, 1971
metal, plastik; 114 x 55 cm;
sygn. i dat. na odwrocie w dolnej części: JWR 71.
estymacja: 7 400 - 8 800 zł
estymacja: 7 400 - 8 800 zł
7 500 zł