Lot No.: 602

Firma MOSER (zał. 1857)

Lot No.: 602

Puzdro toaletowe z nakrywką

szkło aleksandrytowe, neodymowe, szlifowane, otrawiane, złocone; wys. 22 cm;
Czechosłowacja, Karlovy Vary, lata 30. XX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł