FIRMA VINCENTI ORAZ RICHOUD
Lot No.: 801
Zegar ścienny typu kartel
brąz złocony, mosiądz, szkło; wys. ca 50 cm, szer. 24 cm, głęb. 11,5 cm.
Francja, Paryż, firma VINCENTI oraz RICHOUD, po poł. XIX w.
estymacja: 18 000 - 22 000 zł
estymacja: 18 000 - 22 000 zł