Lot No.: 113

Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)

Lot No.: 113

Zima - Powrót z polowania

olej, płótno; 67 x 107 cm;
sygn. l. d.: M. G. Wywiórski
estymacja: 170 000 - 190 000 zł