Lot No.: 110

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Lot No.: 110

Róże i porcelanowe puzderko

olej, tektura; 50 x 70 cm;
sygn. z prawej strony: a. Karpiński
estymacja: 30 000 - 35 000 zł