Lucjan ORZECH (ur. 1946)
Lot No.50
Muzykanci
olej, płótno; 60 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: Lucjan ORZECH
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn. p. d.: Lucjan ORZECH
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Alojzy SIWECKI (1912-1988)
Lot No.52
Gosposia w sadzie
olej, płótno; 94,5 x 117,5 cm;
sygn. p. d.: ASiwecki
estymacja: 3 000 - 3 400 zł
sygn. p. d.: ASiwecki
estymacja: 3 000 - 3 400 zł
Jan KOSTKA (1859-1937)
Lot No.54
Przed wiejską chatą
olej, tektura; 22,2 x 32,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: JKOSTKA
estymacja: 2 400 - 2 600 zł
sygn. l. d.: JKOSTKA
estymacja: 2 400 - 2 600 zł
Theodor BLÄTTERBAUER (1823-1906)
Lot No.56
Pejzaż z Kolumną Maryjną i cysterskim zespołem klasztornym w Lubiążu, 1884
gwasz, akwarela, papier; 43 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Blätterbauer 1884
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
8 500 zł
Arnold LYONGRUN (1873-1935)
Lot No.58
Pejzaż z cyprysami
olej, płótno; 75 x 112 cm;
sygn. l. d.: A. Lyongrun
estymacja: 6 300 - 7 000 zł
sygn. l. d.: A. Lyongrun
estymacja: 6 300 - 7 000 zł
6 000 zł
Jerzy LELITO (1927-1986)
Lot No.60
Pejzaż ze snopami
olej, płótno; 42 x 60 cm;
sygn. l. d.: J. Lelito
estymacja: 2 400 - 2 800 zł
sygn. l. d.: J. Lelito
estymacja: 2 400 - 2 800 zł
Ludwik GRABOWSKI (1884-1982)
Lot No.62
Potok
olej, płótno; 44,5 x 70 cm;
sygn. p. d.: L. GRABOWSKI
estymacja: 3 800 - 4 200 zł
sygn. p. d.: L. GRABOWSKI
estymacja: 3 800 - 4 200 zł
Olga PECZENKO-SRZEDNICKA (1918-1975)
Lot No.64
Miasteczko w górach
olej, tektura; 33 x 35,5 cm;
sygn. l. d.: O. Peczenko
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn. l. d.: O. Peczenko
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Jan STAŃDA (1912-1987)
Lot No.67
Pejzaż wiosenny
olej, tektura; 21 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stańda
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn. p. d.: Stańda
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Malarze nieokreśleni, XX w.
Lot No.69
Zestaw 4 obrazów
1. Śpiąca 2. Pejzaż z chmurami 3. Widok na kościół Bożego Ciała w Krakowie
4. Słoneczniki przed wiejską chatą
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Malarz nieokreślony, XX w.
Lot No.71
Pejzaż letni
olej, tektura; 21,5 x 30 cm;
sygn. l. d.: Arch …ytkiewicz (sygnatura słabo czytelna).
estymacja: 1 600 - 1 800 zł
estymacja: 1 600 - 1 800 zł
Willy SPRINGER, XX w.
Lot No.73
Pejzaż
olej, płótno; 50 x 65,5 cm;
sygn. p. d.: Willy Springer
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn. p. d.: Willy Springer
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Henryk SAJDAK (1905-1995)
Lot No.76
Zabytkowa cerkiew - Szczawnik pod Muszyną
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 30 x 40 cm;
sygn. l. d.: H. Sajdak
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn. l. d.: H. Sajdak
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
1 800 zł
T. SIKORSKI, XX w.
Lot No.78
Widok na wieżę ratuszową i Sukiennice
akwarela, papier; 24,5 x 17 cm;
sygn. l. d.: TSikorski
estymacja: 1 600 - 1 800 zł
sygn. l. d.: TSikorski
estymacja: 1 600 - 1 800 zł
Odo DOBROWOLSKI (1883-1917)
Lot No.80
Brama Floriańska w Krakowie, 1910
pastel, papier; 95,5 x 66 cm;
sygn. i dat. l. d.: Odo Dobrowolski / 910
estymacja: 6 800 - 7 400 zł
estymacja: 6 800 - 7 400 zł
Jerzy PAWŁOWSKI (1909-1991)
Lot No.82
Warszawa - Krakowskie Przedmieście - widok na Pałac Staszica i kościół p.w. Świętego Krzyża
olej, płyta pilśniowa; 33 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J. Pawłowski
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
sygn. l. d.: J. Pawłowski
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
Zygmunt LANDAU (1898-1962)
Lot No.85
Pejzaż
olej, tektura; 42,5 x 60 cm;
sygn. l. d.: Landau
estymacja: 5 800 - 6 800 zł
sygn. l. d.: Landau
estymacja: 5 800 - 6 800 zł
Alojzy SIWECKI (1912-1988)
Lot No.87
Panorama miejska, 1964
olej, płótno; 78,5 x 92 cm;
sygn. i dat. l. d.: ASiwecki / 64.
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
Nathan GUTMAN (1898-1987)
Lot No.89
Miasteczko
gwasz, karton; 31,5 x 41,5 cm;
sygn. l. d.: N Gutman
estymacja: 1 600 - 1 800 zł
sygn. l. d.: N Gutman
estymacja: 1 600 - 1 800 zł
1 500 zł
Nathan GUTMAN (1898-1987)
Lot No.91
W parku
gwasz, karton; 31, 5 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: N Gutman
estymacja: 1 600 - 1 800 zł
sygn. l. d.: N Gutman
estymacja: 1 600 - 1 800 zł
Feliks Kazimierz WYGRZYWALSKI (1903-1966)
Lot No.94
Sprzedawca i dziewczyna
olej, płótno; 49 x 68 cm;
sygn. p. d.: F.K. Wygrzywalski
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
3 200 zł