Stanisław BOHUSZ-SIESTRZEŃCEWICZ (1869-1927)
Lot No.: 136
Para litografii
1. Na targu
2. Odpoczynek
estymacja: 2 400 - 2 600 zł
1. Na targu
litografia, papier; 23 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. z prawej u dołu: Siestrzeńcewicz / Wilno;
2. Odpoczynek
litografia, papier; 24,3 x 33,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. z lewej u dołu: Siestrzeńcewicz / Wilno.