Lot No.: 48

Mieczysław SZCZERBIŃSKI (1900?-1981)

Lot No.: 48

Zima, 1930

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, karton; 25 x 44 cm;
sygn. i dat. l. d. M. Szczerbiński '930
estymacja: 1 600 - 1 800 zł