Lot No.: 32

Tadeusz RYBKOWSKI (1848-1926)

Lot No.: 32

Pejzaż z rzeką

akwarela, papier; 18 x 27 cm;
sygn. p. d.: Tadeusz Rybkowski
estymacja: 2 200 - 2 400 zł