Lot No.: 25

M. J. SŁODOWICZ, XX w.

Lot No.: 25

Martwa natura z porcelanową figurką

olej, płyta pilśniowa; 53 x 68 cm;
sygn. l. d.: M. J. Słodowicz
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 800 zł