Lot No.: 17

Zbigniew ZIOMECKI (1930-2015)

Lot No.: 17

Trzej Królowie

akwarela, piórko, tusz, papier; 35 x 25,5 cm;
sygn. l. d.: Z.Z.
estymacja: 1 100 - 1 200 zł